Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia Lumia 1520 RM-937 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану Nokia Lumia 1520 в максимально короткий термін в СЦ  Ай-Яй-Яй

  Заміна екрану Nokia Lumia 1520, якщо несправності в телефоні незначні, можлива протягом декількох годин. Завдяки цьому вам не доведеться на довгий час розлучатися зі своїм смартфоном. Свої послуги по заміні деталей, які були пошкоджені в результаті ненавмисних дій, пропонує сервісний центр «Ай-Яй-Яй», який знаходиться в Києві.  
Смартфон Nokia Lumia 1520 виконаний з пластика і скла. Кришка корпусу щільно прикриває всі важливі компоненти пристрою, а скляна панель – надійно захищає екран. Але іноді користувач може впустити телефон на підлогу, в результаті чого з'являються тріщини і відколи. Коли це трапляється, потрібно якомога швидше віднести свій гаджет в сервісний центр.
  Через утворилися відколи (навіть якщо тріщини здаються вам дрібними і незначними) всередину апарату постійно притягуються мікрочастинки бруду і вологи. Вони здатні накопичуватися на різних вузлах пристрою, викликаючи їх перегрів, некоректну роботу і поступовий знос. Якщо ви не хочете допустити поломки інших деталей телефону, слід поміняти дисплей на новий негайно.  

У яких випадках потрібна заміна екрану в телефоні Нокіа Люмія 1520?

  Якщо пристрій отримав пошкодження скляного покриття і, крім цього, спостерігаються такі несправності як поява плям і смуг на екрані, погана якість відображення картинки або її повна відсутність, значить буде потрібна заміна дисплея Nokia Lumia 1520.   Ремонт Nokia Lumia 1520: замена стекла экрана киев украина фото  

Переваги звернення в нашу майстерню

  Будь-яка послуга, будь то заміна екрану Nokia Lumia 1520 або корпусу, буде надана швидко, якісно, з видачею гарантії. Нашими перевагами є:   Команда спеціалістів. Інженери Сервісного центру Ай-Яй-Яй допоможуть вам полагодити пошкоджений гаджет Nokia Lumia 1520, виконати заміну екрану або акумулятора, а також при необхідності замінять інші деталі. Зручне розташування відділень. Ремонт Nokia Lumia 1520 поруч з метро Дарниця або Позняки можливий при зверненні в нашу майстерню! Сервіс. Якщо вам потрібна заміна екрану Нокіа Люмія 1520, ви можете викликати кур'єра. Для цього просто повідомте оператору (або в заявці) про те, що у вас немає можливості приїхати в наш офіс особисто. Тоді ми відправимо кур'єра за будь-якою зручною адресою. Він забере вийшов з ладу телефон і доставить його до нас. Потім, вже в робочому стані, пристрій повертається до вас.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту