Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia Lumia 900 RM-823 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану Nokia Lumia 900 якнайшвидше в СЦ «Ай-Яй-Яй»

  Заміна екранів Nokia Lumia 900 може бути виконана протягом декількох годин, якщо телефон має незначну несправність. Тому вам не доведеться розлучатися зі своїм смартфоном надовго. Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" в Києві пропонує послугу заміни деталей, пошкоджених в результаті ненавмисних дій.  
Корпус смартфона Nokia Lumia 900 виготовлений із пластику та скла. Кришка корпусу надійно закриває життєво важливі компоненти пристрою, а скляна панель надійно захищає екран. Однак іноді користувачі впускають телефон на підлогу, в результаті чого на ньому з'являються тріщини або відколи. У таких випадках слід якомога швидше віднести телефон до сервісного центру.
  Через тріщини та відколи (навіть якщо вони здаються вам маленькими і несуттєвими) частинки бруду і вологи постійно притягуються всередину пристрою. Вони можуть накопичуватися в різних частинах пристрою і викликати перегрів, збої в роботі та поступовий знос. Якщо ви не хочете запобігти пошкодженню інших частин телефону, вам слід негайно замінити дисплей на новий.  

Коли потрібно замінювати екран на Nokia Lumia 900?

  Заміна дисплея Nokia Lumia 900 необхідна, якщо пошкоджено скляне покриття і з'явилися такі проблеми, як плями або смуги на екрані, погана якість зображення або його відсутність взагалі.   Ремонт Nokia Lumia 900: замена стекла экрана киев украина фото   Переваги звернення до нас   Яка б послуга вам не була потрібна - заміна екрану чи корпусу на Nokia Lumia 900 - ми надамо її швидко, якісно та з гарантією. Наші переваги:  
  • Команда фахівців. Інженери сервісного центру Ай-Яй-Яй допоможуть вам відремонтувати пошкоджений гаджет Nokia Lumia 900, замінити екран або батарею, а при необхідності й інші деталі.
  • Зручне розташування філії. Ремонт Nokia Lumia 900 біля станцій метро Дарниця та Позняки можливий, звернувшись в нашу майстерню!
  • Пропонована послуга: якщо вам потрібна заміна екрану на Nokia Lumia 900, ви можете викликати кур'єра. Для цього просто повідомте оператору (або через додаток), що не можете прийти в майстерню особисто. Після цього кур'єр буде відправлений за зручною адресою. Він забере зламаний телефон і доставить його нам. Після цього пристрій буде повернуто вам у робочому стані.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту