Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 7t Pro HD1913 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
6499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
4599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 7t Pro HD1913 в Києві за доступною ціною

Заміна скла OnePlus 7t Pro HD1913 – ремонт який варто довірити кваліфікованим фахівцям в сервісному центрі в Києві. Якщо Ви не хочете витрачати гроші на додаткові матеріали після невдалого експерименту, то необхідно віддати свій смартфон професіоналам. Наш сервісний центр спеціалізується на заміні скла, екрану та інших деталей смартфонів. Якщо Вам потрібно замінити дисплей OnePlus 7t Pro HD1913 в Києві, ласкаво просимо до нас. У нас доступні ціни на кожну послугу. До нас найчастіше звертаються, якщо виникають такі проблеми з OnePlus 7t Pro HD1913:
 • екран розбитий через падіння, сенсор не реагує на команди;
 • спотворення або повна відсутність зображення;
 • телефон не заряджається або не вмикається;
 • на корпусі є вм’ятини та подряпини;
 • проблеми з програмним забезпеченням.
Наші філіали знаходяться майже в кожному районі Києві біля станцій метро, завдяки чому до нас можна швидко добратись.

Заміна екрану OnePlus 7t Pro HD1913 з гарантією якості

Щоб повністю змінити екран OnePlus 7t Pro HD1913, необхідно звернутися до сервісного центру «Ай-Яй-Яй». При отриманні смартфону майстер проводить повну діагностику, знаходить проблему та пропонує клієнту оптимальний вид ремонту. Це  гарантує, що користувачеві не доведеться переплачувати за ремонт OnePlus 7t Pro HD1913. Щоб замовити якісний ремонт OnePlus 7t Pro HD1913 і отримати гарантію на надані послуги, зверніться до будь-якого з філіалів сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві або відправте нам телефон з іншого міста Новою Поштою. Наші переваги:
 • доступні ціни та висока якість комплектуючих - турбота про наших клієнтів;
 • у нас завжди є запчастини до кожної моделі смартфона;
 • ми працюємо щодня, а наші відділення знаходяться поруч з метро;
 • ремонт виконується швидко, в кожному відділенні працює декілька майстрів.

Ремонт OnePlus 7: Киев, Украина

Комплексний ремонт OnePlus 7t Pro HD1913 в одній майстерні

Ми пропонуємо широкий спектр послуг в одному місці, будь то заміна скла OnePlus 7t Pro HD1913 або встановлення нової батареї. Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» мають профільну освіту та багатий досвід. Ми виконаємо будь-який ремонт, навіть якщо Вам терміново потрібно змінити екран OnePlus 7t Pro HD1913. Отримати додаткову консультацію щодо послуг майстерні можна по телефону, в месенджерах, по електронній пошті або в онлайн-чаті на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту