Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus Z E502A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
6149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
999 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
849 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus Z E502A за найкращою ціною у одній з найбільших мереж сервісних центрів Києва

Заміна скла OnePlus Z E502A виконується у сервісному центрі «Ай-яй-яй» тільки кваліфікованими майстрами з великим досвідом ремонту смартфонів з використанням відповідного спеціалізованого обладнання. Сучасні технології, професійне технічне забезпечення, а також високий рівень кваліфікації наших майстрів дозволяють розраховувати тільки на позитивний результат за адекватною ціною.  

Заміна екрану OnePlus Z E502A з гарантією на надані послуги та встановлені деталі

Заміна екрану OnePlus Z E502A здійснюється в сервісному центрі «Ай-яй-яй» протягом декількох годин, після чого Вам повернуть відремонтований пристрій і нададуть гарантійний талон. Якщо під час гарантійного терміну виявиться несправність встановлених запчастин, наші ремонтники зроблять безкоштовний ремонт. Ви також можете оформити гарантію в електронному вигляді. Для цього зайдіть на наш веб-сайт протягом 48 годин після ремонту та ознайомтеся з інформацією в розділі «Гарантія». Введіть адресу електронної пошти, інформацію про пристрій і характер ремонту, а потім активуйте свою гарантію. Ремонт OnePlus Z: Киев, Украина

Ремонт OnePlus Z E502A для жителів Києва та по всій Україні

Ремонт OnePlus Z E502A здійснюється професійними майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй», якщо замовник звернеться в одне з наших відділень у Києві. Усі наші офіси розташовані поблизу основних транспортних вузлів Києва, тому Ви можете легко та швидко дістатися до нас. Після візуального огляду наш спеціаліст проведе діагностичну перевірку смартфона. Протягом 40 хвилин Ви отримаєте необхідну інформацію про причини несправності, тривалість ремонту та їх вартість. Якщо Ви не можете приїхати до нас особисто, то скористайтеся  нашою послугою кур’єрської доставки, за допомогою якої Ви можете відправити несправний смартфон в сервісний центр «Ай-яй-яй» у межах Києва. Поза столицею також можна скористатись нашими послугами, відправивши несправний смартфон з будь-якого відділення Нової Пошти по всій Україні. Для отримання додаткової інформації про ремонт OnePlus Z E502A Ви можете зв’язатися з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті компанії або замовивши зворотній дзвінок. Крім того, ми надаємо консультації через Viber або Skype, у онлайн-чаті на сайті, а також будь-яке спілкування електронною поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту