Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A53s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo A53s і ретельна діагностика пристрою

  Заміна скла Oppo A53S зазвичай потрібно при появі тріщин на дисплеї смартфона. При цьому пошкодження можуть з'явитися не тільки на передній панелі, але також на корпусі або навіть всередині самого пристрою. Іноді ці пошкодження можуть впливати на роботу телефону. Зверніться в сервісний центр, щоб з'ясувати, потрібна смартфону заміна скла або всього екранного модуля. Якщо вам потрібно замінити скло Oppo A53S або будь-який інший компонент, приходьте до нас, і ми повернемо смартфону колишній вигляд і функціональність.   Які пошкодження з'явилися після невдалого падіння можна з'ясувати тільки за допомогою повної діагностики.  

Заміна екрану Oppo A53s - терміни і ціна послуги

  Заміна екрану Oppo A53S відноситься до найпопулярніших послуг сервісного центру "ай-яй-яй".   Оскільки ми використовуємо, не тільки оригінальні запчастини, але також і високоякісні копії, наші ціни є конкурентними. Також ми проводимо ремонт з деталями клієнта, в такому випадку вартість послуги буде менше. Тривалість такого ремонту, як заміна екрану Oppo A53S, залежить від стану телефону і від того які ще деталі потрібно замінити. Терміни продовження кожної послуги можна знайти на нашому сайті. Найчастіше ремонт проводиться в день звернення клієнтів.   Наш сервісний центр "Ай-яй-яй" багато разів відновлював дорогих флагманів, тому ми з упевненістю повідомляємо, що зможемо допомогти. Навіть якщо виявиться, що заміна скла Oppo A53S не вирішить проблеми, інженери сервісу зможуть замінити дисплей, з використанням якісних запчастин. Принесіть нам пристрій, і наші майстри дізнаються, ремонт йому потрібен.   ремонт Oppo A53s замена стекла и экрана  

Ремонт Oppo A53s біля метро Дарниця

  Якщо вам потрібен ремонт Oppo A53S, замінити екран або іншу деталь, то зверніться в сервісний центр "Ай-яй-яй" в Києві. Наші офіси знаходяться неподалік від станцій метро Університет, Печерська, Золоті Ворота, Театральна, Дарниця.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту