Місто:
Мова:
Ремонт Oppo
Виберіть модель:

Оперативна заміна скла екрана Oppo та інших деталей в Києві

Сервіс-центр Oppo тепер доступний і для жителей Києва. Якщо Ви звернули увагу, що апарат некоректно функціонує чи просто розбився, –  не варто впадати у відчай. Наші професіонали сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можуть швидко та якісно усунути будь-яку неполадку буквально за кілька годин. Для визначення точної причини виникнення несправності ми виконуємо детальну діагностику всього пристрою. Наявність модернізованого технічного оснащення гарантує ефективний результат ремонту на багато років. Вже за 15-20 хвилин наш майстер не тільки оголосить причину знайдених поломок, але також і повідомить вартість та строки проведення ремонту Oppo.

Сервісний центр смартфонів Oppo в Києві та Україні

Щоб оформити ремонт смартфону Оппо достатньо лише залишити заявку через сайт, подзвонити нашим менеджерам по будь-якому з номерів, або відразу підійти в найближче відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Наші контактні дані та адреси філіалів в місті Києві представлені на офіційному ресурсі нашої компанії. Якщо Ви з іншого міста України – скористайтеся послугами транспортної компанії Нова Пошта.

Ремонт телефонів Оппо в майстерні «Ай-Яй-Яй»

Ремонт телефонів Оппо виконується спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» максимально акуратно та якісно. На нашому складі завжди є оригінальні деталі для гаджетів китайського бренду, а також набір сучасного обладнання та інструментів, що дає можливість усунути поломку будь-якого рівня складності без втрат по якості. Наші майстри кожен день обслуговують велику кількість власників телефону Оппо. Несправності можуть мати різний тип походження, починаючи з механічних пошкоджень і закінчуючи потраплянням води всередину апарату. Після попередньої діагностики та визначення причин збою в роботі гаджету інженери приступають до ремонтних робіт і  відновлення нормальної працездатності пристрою. В результаті клієнт разом з смартфоном отримує гарантійний талон на всі виконані роботи.

Які послуги надає сервіс-центр Оппо в Києві

Сервіс-центр Оппо в Києві надає профілактичне і ремонтне обслуговування всіх моделей з логотипом китайського виробника. Окрім всього, у нас в майстерні «Ай-Яй-Яй» можна замовити терміновий ремонт свого смартфона. Наявність особистого складу дозволяє виконати замовлення будь-якої складності точно у вказані строки. Крім заміни зовнішніх і внутрішніх комплектуючих наші майстри також проводять маніпуляції, пов’язані з ПЗ системи та її оптимізації.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Oppo (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Oppo (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Oppo (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Oppo (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Oppo (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Oppo (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Oppo (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Oppo (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Oppo (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Oppo (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Oppo (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Oppo (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Oppo після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Oppo (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Oppo (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту