Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Honor Pad V6 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла (Копія)
1649 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсорного скла (Оригінал)
3149 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (без сенсора)
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Honor Pad V6 у Києві з гарантією

Заміна скла Huawei Honor Pad V6 - це послуга, яку пропонує майстерня з ремонту Ай-яй-яй. Дисплей вважається найбільш уразливим місцем. Наші майстри також зможуть відремонтувати гаджет, який контактував із водою. Потрібно лише кілька годин, щоб відновити гаджет до його первісного вигляду та повернути функціональність. Якщо зовнішній вигляд пристрою погіршився, Ви можете передати його нашим майстрам для ремонту та відновлення будь-якої філії у Києві. Після ремонту Ви також отримаєте гарантію на надані послуги.

Коли рекомендується замінити екран Huawei Honor Pad V6?

Якщо при наявності видимих дефектів користувач гаджета помічає, що екран працює неправильно, існує велика ймовірність того, що він зламався через падіння або контакт з водою. Крім того, кольорові смуги та плями під час відображення зображення можуть означати, що дисплей Huawei Honor Pad V6 необхідно замінити. Але не хвилюйтеся, адже наші майстри можуть швидко змінити екран. Ми виконаємо ремонт у найкоротші терміни, оскільки всі деталі є в наявності. Завдяки цьому заміна екрану Huawei Honor Pad V6 буде здійснена якісно та швидко.   ремонт Huawei Honor Pad V6 замена стекла и экрана  

Ремонт Huawei Honor Pad V6 у сервісному центрі "Ай-яй-яй"

Ремонт Huawei Honor Pad V6 з гарантією якості та за доступною ціною завжди доступний мешканцям Києва та області, а також інших міст України. У разі проблем просто віднесіть пристрій до найближчого відділення сервісного центру «Ай-яй-яй» або надішліть його Новою Поштою. Завдяки зручному розташуванню філій (майже у кожному районі Києва біля станцій метро) до нас зручно дістатися. Ми пропонуємо заміну пошкоджених деталей на оригінальні деталі та високоякісні копії. На всі встановлені деталі та надані майстром послуги надається гарантія.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту