Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPad Pro 11″ (MXE42) 2020 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
4099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
8099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Як відбувається заміна скла AppleiPad Pro 11" із збереженням матриці?

Заміна скла AppleiPad Pro 11" проводиться при появі подряпин, тріщин або сколів на захисному склі екрана. Ця несправність трапляється набагато частіше, ніж пошкодження дисплея. У цьому випадку ви можете відновити його і зберегти вихідний дисплей. Замінюється не вся панель, а тільки верхнє захисне Це дозволяє значно знизити вартість та час надання послуги.Спочатку слід відокремити розбите скло від дисплея.Це можна зробити за допомогою спеціального обладнання - кріогенного сепаратора.Для видалення залишків скла використовується спеціальний розчин, потім поляризатор утилізується і дисплей очищається. Наступним кроком буде встановлення нового скла з поляризаційним шаром та з'єднання всіх шарів з правильно відрегульованими температурою та тиском.

Заміна екрану Apple iPad Pro 11" у Києві та по всій Україні

Заміна екрану Apple iPad Pro 11" проводиться не тільки в Києві по всій Україні через Нову Пошту. Детальніше про цю послугу можна дізнатися у менеджера по телефону або на сайті у відповідному розділі. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію з відправки пристрою.   айпад про 11 ремонт, заміна скла фото  

Який ремонт AppleiPad Pro 11" роблять у СЦ "Ай-яй-яй"?

Планшет - це не тільки пристрій для розваг, але й ми все частіше використовуємо його для роботи. Великі екрани в планшетах особливо вразливі до пошкоджень. Як і у випадку з мобільними телефонами, ми пропонуємо повний спектр послуг для пристроїв провідних виробників, а також відомих брендів, що пропонуються в супермаркетах. У ремонт AppleiPad Pro 11" входить, наприклад:
  • заміна програмного забезпечення;
  • усунення наслідків попадання вологи;
  • ремонт після падіння та ударів;
  • заміна та ремонт мікрофона/динаміка.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту