Місто:
Мова:
Ремонт Apple iPad
Виберіть модель:

Ремонт iPad у Києві: заміна сенсора, скла, екрану, батареї

Ремонт iPad - це один з напрямків роботи нашого сервісного центру. Планшети даної моделі можуть ламатися з різних причин. Механічні впливи, потрапляння всередину мобільного гаджета вологи, зношування комплектуючих – це лише частина причин, чому наші клієнти користуються послугами майстерні. Зазначимо, що всі види ремонтних робіт виконуються з використанням сучасного обладнання та професійних інструментів. Після того, як ремонт айпад був виконаний, візуально визначити, що гаджет розбирався, буде неможливим, оскільки робота здійснюється з максимальним ступенем обережності.

Причини, чому ремонт iPad потрібно замовити у нас

Ми надаємо послуги з ремонту планшетів Apple тривалий час. За весь час роботи, нам вдалося зібрати команду професіоналів, які знають конструктивні особливості кожної моделі, що ремонтується, здатні визначити поломку і усунути її за мінімальний час. Щодня ми ремонтуємо від 10 до 20 моделей пристроїв. У разі потреби замінити деталі, майстри використовують лише якісні комплектуючі, які не призведуть до того, що гаджет зламається знову. Після того як ремонт айпаду було виконано, клієнту надається гарантійне обслуговування. Зазначимо, що у разі поломки в період дії гарантії клієнти мають можливість замовити повторний ремонт абсолютно безкоштовно. У цьому практичний досвід свідчить, що подібні ситуації є рідкістю.

Консультація про те, як здійснюється ремонт iPad

Перш ніж віддати гаджет до нашого майстра для виконання діагностики, клієнт може отримати безкоштовну консультацію з питань, що його цікавлять. Для цього зовсім не потрібно їхати до нас до офісу. Отримання консультації може бути виконано одним із таких способів:
  • Дзвінок у наш сервісний центр.
  • Надання консультації щодо Skype або Viber.
  • Залишення заявки на сайті, після обробки якої майстер сам зв'язується з клієнтом.
  • Комунікація за допомогою e-mail.
Для надання пристрою для ремонту, вам необхідно приїхати в одну з наших філій. Зазначимо, що всі вони розташовані у зручному місці і тому проблем із дорогою у клієнта не виникне. Дуже часто ми обслуговуємо пристрої, власники яких проживають в інших населених пунктах. Для економії часу клієнта ми рекомендуємо надіслати планшет службою кур'єрської доставки. Через добу або навіть раніше, пристрій надійде у розпорядження до нашого майстра. Вже наступного дня відремонтований гаджет буде відправлений назад. Як правило, планшетні комп'ютери купуються на багато років, на відміну від смартфонів. Тому у разі поломки не потрібно поспішати купувати новий гаджет. Ремонт айпадів дозволить продовжити життя пристрою ще на кілька років. У цьому вам допоможуть професійні спеціалісти, які працюють у нашій команді та знають, які нюанси має виконання ремонтних робіт.
 

 

микрофон планшета Айпад не работает Заміна мікрофону на планшеті Apple iPad Якщо пристрій почав тихо записувати звук або під час розмови співрозмовник Вас погано чути, можливо, засмічився отвір для мікрофона, або на планшеті iPad потрібна заміна мікрофона. Часто мікрофон ламається при падінні девайсу на тверду поверхню або від удару. Такий ремонт зазвичай займає близько 3-х годин.
треснуло стекло камеры на планшете Айпад Заміна скла камери на планшеті Apple iPad Якщо Ви помітили, що камера не може нормально сфокусуватися або на фото видно помутніння – швидше за все, на планшеті iPad потрібна заміна скла. Не обов'язково при таких пошкодженнях міняти всю камеру, переплачуючи чималу суму коштів. Відновити розбите скло камери можна набагато дешевше, при цьому ремонт триває лише за 3-4 години.
динамик планшета Айпад не работает Заміна динаміка на планшеті Apple iPad Ознаками того, що в планшеті iPad потрібна заміна динаміка, є погане звучання або відсутність звуку, хрипи, тихий звук. Ушкодження часто виникають при падіннях та намоканні пристрою, а також при спробі неакуратно почистити динамік гострими предметами. Триває заміна динаміка не довго, зазвичай ремонт займає близько чотирьох годин.
разъем зарядки планшета Айпад сломался Заміна роз'єму заряджання на планшеті Apple iPad Заміна роз'єму зарядки на планшеті iPad - потрібна процедура серед користувачів. У роз'єм часто потрапляє волога та сміття, які його ушкоджують. У цьому контакти можуть окислятися чи пошкоджуватися фізично. Тривалість процедури залежить від конкретної моделі смартфона. Як правило, це 3-4 години.
повреждена задняя панель планшета Айпад Заміна заднього скла, кришки на планшеті Apple iPad Є багато причин для пошкоджень задньої панелі пристрою – падіння ударів, надмірний тиск. Але рішення в такому випадку лише одна – на планшеті iPad потрібна заміна задньої кришки. Незалежно від того виготовлена вона із пластику або зі скла, це не складна процедура, що займає небагато часу. Як правило, ремонт триває 3-4 години.
замена аккумулятора на планшете Айпад Заміна акумулятора на планшеті Apple iPad Щоб повернути колишню автономність девайсу зі зношеним джерелом живлення, необхідна заміна акумулятора на планшеті iPad. Під час ремонту майстер розбере пристрій, витягне зіпсовану батарею та замість неї встановить нову. Процедура займає в середньому 3-4 години, залежно від конструкції смартфона.
не работает кнопка на планшете Айпад Заміна кнопки на планшеті Apple iPad Заміна кнопки на планшеті iPad усуне несправності, коли фізична клавіша планшета перестала реагувати на натискання, вона може спрацьовувати мимоволі. Ремонт передбачає розбір телефону, демонтаж пошкодженої кнопки та встановлення на місце нової. Процедура займає лише 3-4 години, залежно від будови смартфона.
планшет Айпад промок Чищення планшета Apple iPad після води Чищення планшета iPad після води усуне залишки вологи та окисли з поверхні внутрішніх компонентів пристрою, щоб запобігти можливим пошкодженням, які можуть виникнути внаслідок промокання пристрою.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на планшеті Apple iPad (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея на планшеті Apple iPad (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки на планшеті Apple iPad (планшет не реагує на зарядку, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на планшеті Apple iPad (планшет погано тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на планшеті Apple iPad (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на планшеті Apple iPad (немає звуку на планшеті)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на планшеті Apple iPad (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на планшеті Apple iPad (планшет погнутий, корпус має вм'ятини)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на планшеті Apple iPad (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на планшеті Apple iPad (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на планшеті Apple iPad (аудіо-джек не працює, навушники не включаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення планшета Apple iPad (планшет зависає, планшет висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт планшета Apple iPad після води (планшет впав у воду, планшет потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків планшета Apple iPad (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на планшеті Apple iPad (планшет заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту