Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2099 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
3299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
1499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen. Як позбутися тріщин на екрані?

Заміна скла Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen займає всього кілька годин і вже цього ж дня Ви можете насолоджуватися оновленим виглядом планшета. Слід зазначити, що заміна скла окремо від екрану рекомендується лише за відсутності змін у роботі екрана, точніше:
 • екран у подряпинах, але працює;
 • картинка на екрані є, але є жовті плями;
 • на склі є тріщини та відколи, але екран не пошкоджений.
Ця процедура не передбачена виробником, та й не всі майстри пропонують цю послугу. Якщо Вам потрібно замінити тільки скло Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen, досвідчені фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» з легкістю проведуть цей ремонт. У сервісі є все необхідне для ремонту, і, що важливо, величезний досвід майстрів.

Скільки коштує заміна екрану Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen в Україні?

Заміна екрана Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen необхідна, якщо погіршення зовнішнього вигляду (подряпини та тріщини) супроводжується виходом екрана з ладу, наприклад:
 • пропадає частково чи взагалі немає зображення;
 • на екрані з'являються сині або чорні цятки;
 • сенсорний екран частково чи повністю не реагує на дотику.
Детальніше про ціни та умови ремонту планшета можна дізнатися на сайті. Ви також можете отримати консультацію в онлайн-чаті і отримати відповіді на всі питання щодо заміни екрану Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen або будь-якого іншого ремонту по телефону.   ремонт Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen киев украина, замена стекла, экрана  

Ремонт Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen - ціни, умови, гарантія

Як замовити ремонт Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen у сервісному центрі «Ай-яй-яй»?
 1. Можна відвідати сервісний центр або залишити заявку на сайті (або по телефону).
 2. Фахівці проведуть безкоштовну первинну діагностику, щоб визначити точну причину проблеми.
 3. На наступному етапі майстер інформує клієнта про причину несправності, способи її усунення, вартість ремонту та дату його завершення.
 4. Після ремонту фахівець має перевірити роботу пристрою.
 5. Завершальним етапом є повернення пристрою користувачеві.
Після завершення ремонту Ви також отримуєте гарантію, яку Ви можете використовувати, якщо виявите будь-які дефекти у ремонті протягом гарантійного терміну. У такій ситуації ми встановлюємо нові компоненти власним коштом. Для покупців в інших містах України пропонуємо через Нову Пошту замовити ремонт Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen у сервісному центрі «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту