Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Tab M7 v3 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1699 грн
1999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
1499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo Tab M7 v3 у сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла Lenovo Tab M7 v3 – процедура, що за кілька годин допоможе планшету відновити свій первозданний вигляд, а головне - зберегти оригінальну матрицю екрану. Вирішити проблему «павутини» на екрані можна без заміни дисплея. Цей вид ремонту допоможе тільки в тому випадку, якщо дисплей не пошкоджений і працює нормально. На жаль, не всі майстри пропонують таку послугу. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне обладнання та досвідчені спеціалісти для заміни скла Lenovo Tab M7 v3 без заміни екрану.

Заміна екрана Lenovo Tab M7 v3 при спотворення зображення

Найпопулярнішою послугою серед користувачів планшетів є заміна екрану. Якщо зображення на екрані спотворене або сенсор некоректно реагує на дотик, екран Lenovo Tab M7 v3, швидше за все, потребує заміни. Більшість сучасних планшетів мають великий екран і лише деякі з них не бояться ударів при падінні. У цій моделі такого захисту немає, але є кілька рекомендацій, які допоможуть захистити екран планшета від механічних впливів: Захисна плівка чи скло допоможуть захистити скло від подряпин. Використовуйте чохол для планшета, він захищає корпус від наслідків ударів. Не беріть планшет у ванну. При попаданні вологи всередину корпусу деталі пристрою можуть бути пошкоджені.   ремонт Lenovo Tab M7 v3 киев украина, замена стекла, экрана  

Ремонт Lenovo Tab M7 v3 у Києві та Україні

Сервісний центр «Ай-Яй-яй» — одна з найбільших мереж ремонту планшетів та смартфонів. У нас багато філій у Києві, також ми працюємо по всій Україні. Як ми працюємо з іншими містами?
  1. Через Нову Пошту клієнт надсилає планшет до сервісного центру.
  2. Після діагностики менеджер зв'язується з клієнтом, щоб пояснити причину проблеми та запропонувати рішення.
  3. Клієнт приймає рішення після отримання інформації про технічний стан пристрою та уточнення вартості та термінів ремонту.
  4. Пристрій після ремонту також повертається користувачеві Новою Поштою.
Якщо Вам потрібний ремонт Lenovo Tab M7 v3, залиште заявку на сайті. З Вами зв'яжеться менеджер для уточнення нюансів та надання більш детальних консультацій. Наш сервіс працює з 2012 року та має великий досвід ремонту будь-якої складності. На нашому сайті Ви можете побачити безліч чесних відгуків та переконатися у професіоналізмі майстрів сервіс-центру «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту