Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Tab E10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла (Копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна сенсорного скла (Оригінал)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана (без сенсора)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
уточнити замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
уточнити замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
уточнити замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo Tab E10 – спосіб уберегти екран від можливих пошкоджень

Заміна скла Lenovo Tab E10 – послуга, що набирає все більшої популярності серед користувачів планшетів. Тріщини на склі зустрічаються досить часто і в цій ситуації ми рекомендуємо замінити скло в Lenovo Tab E10. Ціна на цю послугу невисока, а її роль неоціненна. Насамперед скло захищає екран від бруду, води та ударів. Кожен із цих факторів може пошкодити сам дисплей і тим самим збільшити вартість його відновлення. Потрапляючи у тріщини вода та бруд можуть порушити цілісність матриці. Вартість заміни скла в 2-4 рази дешевша за повну заміну екрану, саме тому ми не радимо зволікати з походом у сервіс.   Lenovo Tab E10 заміна скла, сенсора Київ  

Заміна екрану Lenovo Tab E10 із використанням якісних деталей

Заміна екрану Lenovo Tab E10 – одна з найпопулярніших послуг у нашому сервісі. При інтенсивному використанні планшета ми зазнаємо падіння, що може призвести до механічного пошкодження екрана. В рамках вищезазначеної послуги ми пропонуємо заміну дисплея Lenovo Tab E10. При ремонті кваліфікованими та досвідченими фахівцями ми демонтуємо старий та пошкоджений модуль дисплея та замінюємо його на новий. Ми використовуємо високоякісні деталі, які додатково перевіряються та тестуються безпосередньо перед заміною та після закінчення ремонту.

Терміновий ремонт Lenovo Tab E10 у Києві

Сервісний центр "АЙ-яй-яй" - це місце, де кожен користувач Lenovo може отримати допомогу. Ремонт Lenovo Tab E10 та інших пристроїв, який ми виконуємо, проводиться у кожній філії. Адресу розташування кожного сервісу можна знайти на сайті або уточнити у менеджера сервісу по телефону. Ми працюємо щодня, завжди на зв'язку і з радістю відповімо на кожне ваше запитання.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту