Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Tab S6 Lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
3899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
4099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
699 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
1799 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Скільки зазвичай триває заміна скла Samsung Galaxy Tab S6 Lite?

Заміна скла Samsung Galaxy Tab S6 Lite – послуга, яку не варто відкладати, оскільки це може спричинити пошкодження дисплея. Цьому сприяє волога, бруд та попадання повітря. Заміна скла Samsung Galaxy Tab S6 Lite коштує недорого та не займає багато часу. Перед ремонтом ми завжди робимо резервну копію даних. Потім приступаємо до перевірки правильності роботи всього пристрою, в тому числі самого екрану. У тому випадку, якщо він не буде коректно працювати, то вам знадобиться заміна екрану Samsung Galaxy Tab S6 Lite.

Заміна екрану Samsung Galaxy Tab S6 Lite при серйозних пошкодженнях дисплея планшета

Сервісний центр “Ай-яй-яй” надає послуги із заміни дисплеїв (передньої панелі) у планшетах Samsung. Заміна екрана Сяомі Редмі К20 Про проводиться в тому випадку, якщо пристрій має проблеми з відображенням зображення або сенсорна панель погано реагує або не реагує на дотики. Необхідною умовою заміни всього модуля дисплея є правильна робота інших функцій пристрою та відсутність видимих пошкоджень корпусу - вигинів, вм'ятин тощо.   самсунг таб с6 лайт заміна скла, ремонт київ  

Ремонт Samsung Galaxy Tab S6 Lite у сервісному центрі “Ай-яй-яй”

Що б не сталося з Samsung Galaxy Tab S6 Lite, наш сервіс усуне будь-яку несправність. Заміна скла, акумулятора, задньої кришки, ремонт кнопки, гнізда для зарядки, камери, динаміка, вирішення проблем із підключенням Wi-Fi - це лише деякі з ремонтів, які проводять наші майстри щодня. Для нас немає безвихідних ситуацій, і в більшості випадків ремонт планшету проводиться того ж дня. Після закінчення ремонту ви отримаєте не тільки справний планшет, але й гарантію, яка поширюється як на послуги, так і на встановлені деталі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту