Місто:
Мова:
Ремонт Samsung
Виберіть модель:

Швидкий ремонт планшетів Samsung Київ

Ремонт планшетів Samsung Київ проводиться фахівцями сервісу «Ай-Яй-Яй» швидко та якісно. Завдяки тому, що всі гаджети південнокорейського бренду Samsung збираються згідно з універсальними технічними схемами, ремонтні роботи даних пристроїв не складають праці досвідченим інженерам. Популярність планшетів Samsung серед споживачів призвела до того, що такої техніки стало дуже багато. Функціонують планшети надійно, але через їх поширеність попит на ремонтні послуги в столиці постійно зростає. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» пропонує клієнтам будь-які види профілактичних та ремонтних робіт щодо планшетів Samsung. У нас проводиться заміна скла на планшеті Samsung без заміни екрану, якщо це передбачає конкретна модель девайсу. Також фахівці нашого сервісу швидко та якісно виконають найпоширеніші ремонтні роботи із заміни акумулятора, клавіш, роз'ємів та іншого. Доступність професійного обладнання та будь-яких комплектуючих для планшетів Samsung дозволяє інженерам «Ай-Яй-Яй» повноцінно відновлювати такі девайси.

Коли можлива заміна скла на планшеті Samsung?

При механічному пошкодженні скла планшета Samsung офіційний сервіс бренду рекомендує міняти повністю весь екран у пристрої. На деяких моделях окрема заміна скла на планшеті Samsung дійсно неможлива, але це стосується далеко не всіх гаджетів. На більшості пристроїв подібна процедура успішно відновлює працездатність детектора після фізичного пошкодження. Подібні пошкодження найчастіше трапляються під час падіння планшета на тверду поверхню, коли тачскрин не працює, але картинка на дисплеї видно. Якщо заміна сенсорного скла, в силу технічних особливостей пристрою, неможлива, може знадобитися заміна екрану на планшеті Samsung в Києві. Подібну процедуру можна замовити в сервісі «Ай-Яй-Яй», але коштуватиме вона буде дорожче, оскільки при такому ремонті замінюється матриця екрана та інші компоненти дисплея.

Якісна заміна екрану на планшеті Samsung у Києві в мережі «Ай-Яй-Яй»

Повністю весь екран на планшетах Samsung розбивається рідше. Це може статися, якщо пристрій затискається між твердими поверхнями, на екран падає щось важке. У цьому випадку лише заміна екрану на планшеті Samsung у Києві в мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» допоможе привести гаджет у робочий стан. Тріщини на склі, поряд зі зникненням (повним або частковим) зображення екрана, виникнення на екрані смуг або білих плям свідчать, що необхідно міняти весь екран. Якісний ремонт планшетів Samsung Київ фахівці сервісних центрів "Ай-Яй-Яй" виконають дуже швидко. При заміні дисплейного модуля повністю застосовуються тільки якісні комплектуючі, а самі роботи виготовляються на спеціальному устаткуванні, щоб не пошкодити корпус планшета, ні його внутрішню начинку.  
 

 

микрофон планшета Самсунг не работает Заміна мікрофона на планшеті Samsung Заміна мікрофона на планшеті Samsung необхідна, коли співрозмовник під час розмови не чує Вас або чує погано, також при пошкодженому мікрофоні співрозмовник може почути сторонні звуки. Під час ремонту зламаний мікрофон демонтують, а на його місце встановлять новий або замінять модуль планшета, на якому розташований мікрофон. Час ремонту – близько 3-4 годин.
треснуло стекло камеры на планшете Самсунг Заміна скла камери на планшеті Samsung При пошкодженні захисного скла камери фото і відео, зняті на планшеті, стають розмитими, камера працює некоректно, навіть у ручному режимі камери неможливо коректно виставити фокус. Необхідна заміна скла на планшеті Samsung. Під час ремонтних робіт майстер демонтує прозорий елемент корпусу, що прикриває камеру та на його місце встановить нове скло. Ремонт у середньому займає 3-5 годин.
динамик планшета Самсунг не работает Заміна динаміка на планшеті Samsung На пристрої тихо грає музика? З динаміка чути дивні звуки, хрипи чи звук зовсім відсутній? Все це говорить про те, що швидше за все потрібна заміна динаміка на планшеті Samsung. Це не складний ремонт для фахівців і він не займає багато часу. В середньому процедура триває 3-5 годин.
разъем зарядки планшета Самсунг сломался Заміна роз'єму зарядки на планшеті Samsung Заміна роз'єму зарядки на планшеті Samsung - потрібна процедура серед користувачів. У роз'єм часто потрапляє волога та сміття, які його ушкоджують. У цьому контакти можуть окислятися чи пошкоджуватися фізично. Тривалість процедури залежить від конкретної моделі смартфона. Як правило, це 3-4 години.
повреждена задняя панель планшета Самсунг Заміна заднього скла, кришки на планшеті Samsung Тріщини на задній панелі, подряпини або вм'ятини – основні причини, які потребують заміни задньої кришки на планшеті Samsung. Ремонт в даному випадку простий і полягає він у усуненні пошкодженої запчастини та встановлення нової. Тривалість ремонту в даному випадку лише 3-4 години, залежно від моделі телефону.
замена аккумулятора на планшете Самсунг Заміна акумулятора на планшеті Samsung При використанні пристрою його акумулятор поступово втрачає ємність, що згодом призводить до значного скорочення часу автономної роботи, в деяких випадках зношена батарея може надутися і пошкодити компоненти планшета. Заміна акумулятора на планшеті Samsung допоможе повернути колишню автономність. Ремонт полягає у виведенні старої батареї та наступній установці нової, основна складність процедури – акуратно розібрати корпус смартфона, не пошкодивши його. Заміна триває приблизно 3-4 години.
не работает кнопка на планшете Самсунг Заміна кнопки на планшеті Samsung Коли клавіша девайса перестала реагувати на натискання або почала спрацьовувати мимоволі усунення несправності забезпечить заміну кнопки на планшеті Samsung. Клавіша може пошкодитися внаслідок зносу, потрапляння піску чи води. Майстер замінить пошкоджену кнопку протягом 3-4 годин.
планшет Самсунг заблокирован Розблокування планшета Samsung Якщо Ви забули графічний пароль і не можете отримати доступ до свого планшета або у Вас виникли проблеми з обліковим записом Google або Samsung, потрібно розблокувати планшет Samsung. Фахівці сервісу розблоковують гаджети, використовуючи бази даних від виробника пристрою. Строки для кожного випадку індивідуальні.
планшет Самсунг промок Чистка планшета Samsung після води Чищення планшета Samsung після води допоможе уникнути пошкоджень, спричинених корозією та коротким замиканням через вологу на поверхні компонентів пристрою. Навіть якщо немає проявів несправності, рекомендується чищення, оскільки пошкодження можуть з'явитися з часом.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на планшеті Samsung (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея на планшеті Samsung (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки на планшеті Samsung (планшет не реагує на зарядку, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на планшеті Samsung (планшет погано тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на планшеті Samsung (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на планшеті Samsung (немає звуку на планшеті)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на планшеті Samsung (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на планшеті Samsung (планшет погнутий, корпус має вм'ятини)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на планшеті Samsung (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на планшеті Samsung (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на планшеті Samsung (аудіо-джек не працює, навушники не включаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення планшета Samsung (планшет зависає, планшет висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт планшета Samsung після води (планшет впав у воду, планшет потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків планшета Samsung (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на планшеті Samsung (планшет заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту