Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A04 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A04 в спеціалізованому сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Заміна скла Samsung Galaxy A04, незважаючи на надійність захисту екрану, регулярно проводиться майстрами сервісу Ай-Яй-Яй. Збірка цієї моделі досить складна і специфічна, тому виконати такий ремонт може не кожен фахівець, особливо якщо після удару перестав працювати дисплей або на його поверхні з'явилися тріщини. Однак для наших кваліфікованих співробітників, що володіють великим досвідом, практичними навичками і теоретичними знаннями, подібні поломки не є проблемою. Як тільки смартфон опиниться в руках нашого фахівця, його відправлять на безкоштовну діагностику, яка покаже, чи можна відремонтувати пошкоджене скло або потрібно замінити екран Samsung Galaxy A04. У цьому випадку клієнт отримає повну інформацію про вартість робіт і їхні терміни. Для досягнення найкращого результату в нашому арсеналі є все необхідне:
  • кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту смартфонів різних моделей;
  • оригінальні запчастини або якісні копії на складі сервісного центру;
  • спеціально обладнані приміщення;
  • професійні інструменти та сучасне обладнання.
 

Скільки зазвичай триває заміна екрана Samsung Galaxy A04?

  Якщо Вам потрібно недорого відремонтувати смартфон, сервіс-центр "Ай-Яй-Яй" - ідеальний вибір. Ми сумлінно і відповідально підходимо до складних завдань, що підтверджує гарантія, яку ми надаємо на виконані роботи і встановлені комплектуючі. Всі необхідні запчастини завжди в наявності, тож Ви зможете замінити скло Samsung Galaxy A04 або відремонтувати пошкодження від води в найкоротші терміни.   ремонт Samsung Galaxy A04 киев украина, замена стекла, экрана  

Як отримати консультацію і замовити ремонт Samsung Galaxy A04?

  Сервісний центр Ай-Яй-Яй прагне до постійного вдосконалення обслуговування і ремонту портативної техніки. Якщо з якоїсь невідомої причини Ваш смартфон не працює, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і отримати безкоштовну консультацію. Вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання про те, скільки часу займе ремонт Samsung Galaxy A04 і скільки це буде коштувати. Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями по Viber, Skype або замовивши послугу зворотного дзвінка. Консультації можна отримати за телефоном і в онлайн-чаті на сайті. Ми працюємо щодня і завжди на зв'язку! Ми піклуємося про наших клієнтів на всіх етапах взаємовигідної співпраці.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту