Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
449 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060. Як отримати консультацію фахівця? 

Заміна скла Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 можлива чи потрібно міняти екран? Скільки мені буде коштувати звернення за професійною допомогою і скільки мені доведеться жити без телефону? Подібні питання виникають у багатьох власників гаджетів, після виявлення на передній панелі смартфону тріщини. Кияни можуть отримати необхідну інформацію, пов’язану з ремонтом Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 у будь-якому з філіалів сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Проте не обов’язково відвідувати наші відділення, щоб отримати консультацію спеціаліста. Ви можете задати питання нашим менеджерам в онлайн-чаті на сайті. Опишіть симптоми дефекту, вкажіть обставини, що призвели до дефекту та отримайте професійну консультацію. 

Якісна заміна екрану Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 в професійній майстерні

Головна перевага послуг сервісного центру «Ай-Яй-Яй» – відповідальний та чесний підхід до взятих зобов’язань. Незважаючи на несправність, пристрій проходить обов’язкову діагностичну перевірку при зверненні в сервісний центр. Ця процедура є абсолютно безкоштовною для наших  клієнтів і виконується, зазвичай, не більше години. Тільки на основі результатів діагностики майстер вирішить, чи потрібна заміна екрану Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 та чи потрібен подальший ремонт. У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні запчастини, які надаються нам від перевірених постачальників. З цієї причини можна з упевненістю сказати, що будь-які пошкодження будуть усунені швидко та ефективно. Ремонт Samsung Galaxy Grand Neo Plus: замена стекла экрана киев украина фото

Як дізнатись який саме потрібен ремонт Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060?

Ремонт Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» проводиться висококваліфікованими спеціалістами з відповідним досвідом та на сертифікованому обладнанні. Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» допоможуть, якщо:
 • в телефон потрапила вода;
 • смартфон не включається;
 • телефон не заряджається;
 • телефон швидко розряджається;
 • телефон постійно перезавантажується;
 • після падіння погнувся корпус;
 • на екрані є артефакти або зображення відсутнє;
 • скло екрану вкрилось тріщинами;
 • співрозмовник погано Вас чує або не чує взагалі.
Визначити який саме потрібен ремонт зможе тільки фахівець сервіс-центру після діагностики.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту