Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung M20 SM-M205 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (копія OLED)
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung M20 SM-M205 окремо від екрану, коли не потрібно міняти дисплей

Заміна скла Samsung M20 SM-M205 – це послуга, яка дозволяє залишити оригінальний дисплей, що збереже відмінну якість зображення та Ваші гроші. Ремонт ніяким чином не вплине на роботу дисплею. Кут огляду, контрастність і якість картинки будуть такими ж, як і до пошкодження. Коли можна замінити скло на Samsung M20 SM-M205? Дисплей повинен працювати на 100%, а сенсор повинен реєструвати дотики по всій поверхні екрану.

Коли потрібна заміна екрану Samsung M20 SM-M205?

Дисплей Samsung M20 SM-M205 потрібно замінити, якщо він перестає реагувати на дотики. Ознаки пошкодження також включають темні плями або кольорові смуги. У такому стані смартфон непридатний до використання, тому заміна екрану Samsung M20 SM-M205 стає необхідністю. Завдяки своєму багатому досвіду та необхідним інструментам, сервісний центр «Ай-яй-яй» пропонує послугу заміни екрану. Перед кожним ремонтом ми проводимо детальну діагностику, щоб допомогти визначити проблему. Можливо, все, що вам потрібно зробити, це замінити скло на своєму смартфоні. Встановлюємо дисплеї, які за якістю не відрізняються від встановлених виробником. Ми гарантуємо, що після такого ремонту смартфон буде працювати безвідмовно довгий час. За бажанням ми можемо використовувати запчастини, які надає замовник. замена стекла экрана samsung s20 киев

Ремонт Samsung M20 SM-M205 при будь-яких пошкодженнях

Найпоширеніші пошкодження, за яких може потребуватись ремонт Samsung M20 SM-M205:
  • Деякі програми не запускаються. Якщо деякі програми не запускаються, такі збої можуть бути викликані застарілою версією програмного забезпечення або пошкодженням якого-небудь компонента пристрою, який використовується програмою.
  • Телефон не читає SIM-карту. Якщо телефон не розпізнає SIM-картки, це може бути пов’язано з механічними пошкодженнями контактів у пристрої зчитування SIM-карти, наприклад механічними пошкодженнями або потраплянням вологи у роз'єм сім-картки.
  • Телефон втрачає мережу. Якщо телефон не ловить покриття або сигнал надто слабкий для належної роботи, це може бути пов’язано з пошкодженням антенного модуля на материнській платі або пошкодженням підсилювача сигналу через, наприклад, намокання або падіння телефону.
Інформація про розташування всіх відділень розміщена на сайті в відповідному розділі, якщо у Вас є питання стосовно ремонту, можете звернутись в онлайн-чат на сайті або проконсультуватися з менеджером по телефону або у месенджерах.
Оценить

Детальніше

Приховати