Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
4499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
3499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 899 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F - популярна послуга в СЦ «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F – послуга, яка дуже популярна у користувачів цієї та інших моделей сучасних смартфонів. Пошкоджене скло – поширена проблема багатьох власників смартфонів. Характерною ознакою такого типу поломки є тріщина верхнього скляного захисного шару дисплея. Якщо сенсорний екран працює і відображається картинка, потрібно замінити тільки скло Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F. У цій ситуації не потрібно міняти весь дисплей, що значно знижує витрати. Послуга полягає в ремонті пошкодженого дисплейного модуля смартфону. Сервісний центр «Ай-яй-яй» — один з небагатьох сервісів, які можуть відремонтувати розбите скло на Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F. Після його заміни фахівці проводять діагностичні тести, щоби упевнитись, що ремонт пройшов добре і телефон прослужить Вам довго. Ми надаємо гарантію на послуги, надані в нашому сервісі. Нас характеризують невелики терміни ремонту та дуже привабливі ціни.

Заміна екрану Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F при появі смуг і плям

Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F має екран з хорошою передачею кольорів і відмінною якістю зображення. Розпізнати пошкоджений екран легко. Смартфон перестає відображати зображення, а сенсорний екран перестає працювати належним чином. Причиною цього дефекту є падіння на тверду поверхню. Найкраще рішення – звернутися в наш сервіс і замінити дисплей. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» Ви знайдете професійних сервісних майстрів, які зможуть швидко замінити пошкоджений дисплейний модуль. Заміна екрану Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F відновить зовнішній вигляд і функціональність Вашого смартфона! Ремонт Samsung Galaxy A80: Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F в найкоротші терміни за справедливими цінами

Потребується візит у сервісний центр щоб провести ремонт Samsung Galaxy A80 2019 SM-A805F? Завітайте до СЦ «Ай-яй-яй», бо в нас:
  • безкоштовна діагностика пристрою;
  • у нас є всі необхідні запчастини для швидкого ремонту;
  • маємо багаторічний досвід ремонту смартфонів і планшетів;
  • ми надаємо гарантію на надані послуги та встановлені компоненти;
  • встановлені доступні ціни на послуги;
  • широкий спектр послуг (ми можемо замінити кожен елемент в пристрої).
У нас є в наявності більшість найпопулярніших деталей, таких як акумулятори, скло до дисплеїв, дисплеї. В результаті Ви не чекаєте доставки запчастин у наш сервіс, що може значно скоротити час ремонту.
Rate this page

Детальніше

Приховати