Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 10 SM-N970 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3299 грн
3599 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
8899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
7499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 10 SM-N970 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy Note 10 SM-N970 – найпоширеніша послуга в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Якщо екран коректно відображає картинку і сенсор працює коректно, швидше за все, пошкоджений лише зовнішній шар екрану. Щоб замінити скло Samsung Galaxy Note 10 SM-N970, потрібно всього кілька годин. Ми гарантуємо короткий термін ремонту, використовуємо тільки перевірені запчастини від кращих постачальників і надаємо гарантію на наші послуги.

Скільки в середньому триває заміна екрану Samsung Galaxy Note 10 SM-N970?

Зміна екрану Samsung Galaxy Note 10 SM-N970 необхідна, якщо телефон перестає реагувати на дотик і на дисплеї з’являються кольорові смуги або зміна кольору. Ремонт дисплея Samsung Galaxy Note 10 SM-N970 – це процедура, яку виконують майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» усього за декілька годин. Для ремонту телефонів ми використовуємо якісні екрани з власного складу запчастин. За бажанням замовника ми можемо замінити екран на той, який користувач купить сам. Перед початком ремонту ми обов’язково проведемо безкоштовну діагностику. Якщо тести покажуть, що дисплей несправний, замінити скло буде недостатньо. В такому випадку дисплейний модуль замінюється повністю. Кожен телефон проходить додаткові тести після зміни екрана, тому ми впевнені, що Ви отримаєте повністю справний пристрій. ремонт samsung galaxy note 10, замена стекла, экрана киев

 Коли може потребуватись ремонт Samsung Galaxy Note 10 SM-N970?

Ось декілька найпопулярніших несправностей, при яких потребується ремонт Samsung Galaxy Note 10 SM-N970:
  • Сенсорний екран не працює. Якщо екран смартфона не реагує на дотик або не працює належним чином, причиною цієї несправності може бути несправний дисплейний модуль, що часто трапляється при ударі або падінні пристрою.
  • Неправильне відображення зображення. Якщо Ви бачите на екрані вертикальні смуги або темні ділянки, така несправність може бути спричинена пошкодженням екрана внаслідок падіння.
  • Не працює гучномовець або поліфонічний динамік. Якщо Ви не чуєте співрозмовника досить чітко, Ви чуєте тріск і шум, якщо музика, яка відтворюється на Вашому телефоні, не має задовільної якості - ймовірно, це пов'язано з пошкодженням одного з динаміків або пошкодженням аудіосистеми на пристрої. Нерідко причиною стає забруднення і достатньо просто почистити динамік в сервісному центрі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту