Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A10s SM-A107 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A10s SM-A107 професійними майстрами

Заміна скла Samsung Galaxy A10s SM-A107 – це послуга, яку ми надаємо з акцентом на професіоналізм та ефективність. Скло Samsung Galaxy A10s SM-A107 може пошкодитись, навіть при падінні з невеликої висоти. Розбите скло виглядає як павутина, але сенсор дотиків повинен працювати добре. Зображення на екрані також має відображатися правильно. В інших випадках, можливо, доведеться мати справу з пошкодженим дисплеєм, що призведе до більш серйозного ремонту, а отже, до додаткових витрат. Ми є однією з небагатьох служб, які займаються цим типом ремонту. У нас є всі необхідні інструменти та навички для цього.

Термінова та недорога заміна екрану Samsung Galaxy A10s SM-A107

Якщо Ви не хочете купувати новий телефон і витрачати величезні гроші на ремонт, зверніться за допомогою до сервісного центру «Ай-яй-яй». Це сервіс, де ми швидко та якісно відремонтуємо Ваш дисплей Samsung Galaxy A10s SM-A107. Чорний екран в Samsung Galaxy A10s SM-A107 – проблема, яку можна вирішити за один день протягом кількох годин. Звернувшись до СЦ «Ай-яй-яй», ви можете бути впевнені, що:
  • Заміна екрану Samsung Galaxy A10s SM-A107 – це послуга, яку ми надаємо використовуючи якісні запасні частини;
  • Майстри ремонтують телефон за декілька годин;
  • Ми гарантуємо якість деталей Samsung Galaxy A10s SM-A107;
  • Ми надаємо кожну послугу професійно та відповідально, що підтверджують відгуки клієнтів;
  • Виконуємо безкоштовну діагностику пристрою перед ремонтом.

сервис-центр телефонов samsung galaxy a10s: замена стекла, экрана Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A10s SM-A107 з програмною несправністю

«Ай-яй-яй» - це мережа сервісних центрів в місті Києві - відділення розташовані в столиці поблизу станцій метро, ​​тому до них дуже зручно добиратися. Нас відрізняє професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Найпоширенішою операційною системою в мобільних пристроях є Android. Часто збій програмного забезпечення стає причиною поїздки в сервісний центр. Пошкодження системи викликають проблеми з увімкненням пристрою, зависанням пристрою, неможливістю зарядити акумулятор або неможливістю відтворення мультимедіа. Ми пропонуємо повний і швидкий ремонт Samsung Galaxy A10s SM-A107 та інших смартфонів будь-якої моделі. У разі будь-яких проблем з пристроєм, зв’яжіться з нашими фахівцями по телефону або в месенджерах. Наші спеціалісти нададуть Вам консультацію та дадуть відповіді на запитання.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту