Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S22 Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3299 грн
3499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
7499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 999 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S22 Plus в Києві з гарантією

  Заміна скла Samsung Galaxy S22 Plus — процедура, що вимагає багаторічної практики, величезного досвіду і наявності дорогого обладнання, тому не кожна майстерня надає таку послугу. Однак фахівці сервісного центру "Ай-яй-яй" одні з небагатьох, хто спеціалізується на заміні скла Samsung Galaxy S22 Plus. Такі роботи проводяться зі збереженням матриці. Якщо ви помітили поломку у вигляді тріщин і сколів на передній панелі, приїжджайте в сервісний центр «Ай-яй-Яй» для заміни скла Samsung Galaxy S22 Plus. У нас є все необхідне обладнання та запчастини для якісного ремонту.  

Коли необхідна заміна екрану Samsung Galaxy S22 Plus?

  Як показує практика, заміна екрану Samsung Galaxy S22 Plus найчастіше потрібно в наступних випадках:  
 • підсвічування дисплея зникло,
 • сенсор не реагує на дотики,
 • на екрані з'явилися різні плями і смуги,
 • видно хвилі на екрані і биті пікселі.
  У нашому сервісному центрі заміна дисплея Samsung Galaxy S22 Plus займе всього кілька годин, що значно заощадить Ваш час. Крім того, у нас є як оригінальні запчастини, так і якісні копії, що забезпечить довгу і безвідмовну роботу вашого телефону. Після виконання всіх процедур ви отримаєте гарантію.   ремонт Samsung Galaxy S22 Plus: замена стекла, экрана киев украина фото  

Як замовити ремонт Samsung Galaxy S22 Plus?

  Ви можете замовити ремонт Samsung Galaxy S22 Plus в нашій компанії декількома способами: заповнити форму на сайті, залишити заявку нашим операторам або звернутися до найближчого відділення сервіс-центру. Ми знаходимося практично у всіх районах Києва поруч з метро, тому до нас зручно добиратися. Для ремонту Samsung Galaxy S22 Plus з іншого міста України досить відправити телефон Новою Поштою. Переваги звернення в наш сервісний центр:  
 • первинна безкоштовна діагностика,
 • гарантія на надані майстром послуги,
 • можливість використовувати свої запчастини для ремонту Samsung Galaxy S22 Plus,
 • завжди можна дізнатися актуальні ціни та умови ремонту за телефоном,
 • кур'єрська доставка техніки по місту,
 • ми є однією з найбільших ремонтних мереж.
  Якщо у вас є питання, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту