Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Sony Xperia 1 V з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Sony Xperia 1 V за доступними цінами в Києві

Заміна скла Sony Xperia 1 V - послуга, яка потребує певних навичок та досвіду. Виробники не пропонують цю процедуру, але ми можемо замінити скло окремо від екрану. Необхідність заміни скла Sony Xperia 1 V виникає при появі на поверхні пристрою тріщин, сколів або дрібних подряпин. Це може бути викликано різким перепадом температури, недбалим поводженням з гаджетом або механічними пошкодженнями. Якщо після падіння на гаджеті з'явилася тріщина або скол, але пристрій працює нормально, зверніться до Київського сервісного центру "Ай-яй-яй" для заміни скла Sony Xperia 1 V. Філії майстерні розташовані по всьому місту та поблизу станцій метро, тому їх легко знайти .

Скільки часу займає заміна екрана Sony Xperia 1 V?

Щоб дізнатися про вартість та умови заміни екрана Sony Xperia 1 V, зателефонуйте нам або напишіть в онлайн-чат на нашому сайті. Ремонт Sony Xperia 1 V зазвичай виконується протягом кількох годин, і ми надаємо гарантію на виконані послуги після ремонту. Ознаками того, що екран потребує заміни, зазвичай є:
  • Підсвічування помітно погіршилося, нестабільне або повністю зникло;
  • На екрані з'являються чорні чи сині плями чи смуги;
  • Пошкодження пікселів не дозволяє коректно відображати інформацію на екрані;
  • Сенсор не працює на всьому екрані чи його частині.
З появою будь-якого з перерахованих симптомів необхідно якнайшвидше звернутися до ремонтної організації. Сервісний центр "Ай-яй-яй" має у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та інструменти, а також комплектуючі для всіх моделей смартфонів і зможе замінити дисплей Sony Xperia 1 V швидко і якісно.   Ремонт Realme 8 Pro: Киев, Украина  

Де можна замовити ремонт Sony Xperia 1 V?

Щоб замовити ремонт Sony Xperia 1 V в сервіс-центрах Ай-яй-яй, ви можете відвідати найближче до вас відділення, зателефонувати за вказаним номером телефону або зробити замовлення через наш сайт. Якщо ви живете в іншому місті України, ви можете замовити ремонт по телефону та відправити пристрій нам через Нову Пошту. У чому переваги замовлення ремонту Sony Xperia 1V у нас?
  • Безкоштовна комплексна діагностика;
  • Гарантована якість ремонту
  • Щоденні акції "щаслива година" та знижка 10%.
Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами у будь-який час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту