Місто:
Мова:
Ремонт Sony
Виберіть модель:

Розповсюджений ремонт телефонів Sony Xperia Київ: заміна скла, екрана

Ремонт телефонів Sony Xperia Киев найчастіше зумовлений тим, що у смартфонів компанії Sony дуже широкий функціонал. Велика кількість різноманітних додатків та можливостей залишає простір для користувачів різного типу, але, в той же час, це часто призводить до поломок в системі через перевантаження софту. В цілому телефони від Sony достатньо надійні, цікаві по дизайну та по начинці. Це робить їх популярними серед населення. Потік телефонів Sony Xperia в магазинах зв’язку постійно зростає. З цим пов'язаний і ріст потреби в ремонтних роботах для даних гаджетів. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» допомагає виконати ремонт Sony Xperia будь-якої складності. Наші спеціалісти працюють з усіма моделями таких смартфонів і знають їх особливості. найчастіше у нас міняють розбитий екран, але заміна скла Sony Xperia Київ іноді виступає більш бюджетною альтернативою даному виду ремонту. Спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» завжди проводять діагностику телефону перед тим, як почати в ньому щось змінювати чи ремонтувати, тому точно зможуть визначити, які саме види ремонту потрібні кожному замовнику.

Чи можлива окремо заміна скла Sony Xperia Київ?

Фізичні пошкодження корпусу є найбільш розповсюдженою поломкою телефону Sony Xperia. Оскільки у смартфонів більшу частину корпусу займає екран, то і пошкодження, відповідно, його стосуються в більшій мірі. Якщо телефон падає на нього наступають, роздавлюють, то часто з'являються тріщини на екрані. Міняти екран телефону достатньо важко і важливо виконати таку процедуру на професійному обладнанні, котре є тільки в сертифікованих сервісних центрах. В сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» можлива не тільки заміна екрану, але й заміна скла Sony Xperia Київ без зачіпання всього екранного блоку, якщо це дозволяє конструкція смартфону і тип пошкоджень. Якщо виконувати подібний ремонт телефонів Sony Xperia Київ самостійно можна не тільки не відновити гаджет, але і зіпсує його остаточно, тому за допомогою слід звертатися до кваліфікованих спеціалістів.

Повна заміна екрану на телефоні Соні Іксперія в сервісі «Ай-Яй-Яй»

Після предремонтної діагностики спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» визначається, чи потрібна повна заміна екрану на телефоні Соні Іксперія клієнту. У випадку, коли при деформації постраждали внутрішні комплектуючі та функціональність телефону, виконується тільки комплексна заміна екранного блоку. Про це можуть свідчити проблеми з зображенням після падіння пристрою та наявність мертвих зон на екрані. Майстри сервісу «Ай-Яй-Яй» проводять заміну екрану телефонів Соні тільки за допомогою професійного обладнання. У нас в наявності є всі деталі, котрі можуть знадобитись, а після ремонту ми знову тестуємо пристрій і надаємо гарантію на проведені роботи. Звернувшись в наш сервіс за ремонтом Ви отримаєте знову практично новий та чудово працюючий смартфон.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Sony (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Sony (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Sony (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Sony (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Sony (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Sony (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Sony (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Sony (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Sony (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Sony (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Sony (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Sony (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Sony після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Sony (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Sony (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту