Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Vivo Y33t з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Vivo Y33t досвідченими фахівцями

  Заміна скла Vivo Y33t, як і інші послуги нашого сервісу, здійснюється з максимальною обережністю, адже від якості наших послуг залежить термін служби пристрою. Як одна з небагатьох майстерень з необхідним обладнанням, ми відновлюємо розбите скло окремо від екрану. Ця послуга досить складна і вимагає спеціального обладнання і навичок майстра, тому такий ремонт виконується далеко не в кожному сервісі. Якщо пошкодження було викликано падінням смартфона на тверду поверхню, особливо з великої висоти, ми також тестуємо сам дисплей, щоб виключити пошкодження самої матриці.  

У яких випадках потрібна заміна екрану Vivo Y33t?

  Заміна екрану Vivo Y33t відбувається в разі пошкодження всього дисплея смартфона. Як правило, несправність характеризується наступними ознаками:  
  • частковий або повний вихід з ладу сенсорного екрану;
  • плями і смуги на екрані смартфона, що заважають повноцінному використанню;
  • немає зображення на екрані - "чорний екран".
  Після ремонту смартфон слід перевірити, щоб переконатися в тому, що робота була проведена якісно. Користувач також отримує гарантію, якою він може скористатися в разі зауважень за результатами роботи майстра.   ремонт Vivo Y33t: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт Vivo Y33t в Києві з доставкою

  Професійний і швидкий ремонт Vivo Y33t - це послуга, якою ви можете скористатися в будь-якому відділенні Сервісного центру «Ай-яй-яй» в Києві або відправити пристрій нам Новою поштою з іншого міста. Кожен наш сервіс-це місце, де проводиться заміна скла, екрану, акумулятора і будь-який інший ремонт смартфонів з використанням спеціальних інструментів кваліфікованими і досвідченими майстрами. Зверніться в онлайн-чат для консультації або зателефонуйте нам. Ми працюємо кожен день і завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту