Місто:
Мова:
Ремонт Vivo
Виберіть модель:

Заміна скла Vivo в Києві. Ремонт телефонів Віво всіх моделей

У сервісних центрах Vivo працюють досвідчені спеціалісти. Вони знайомі з особливостями кожної моделі смартфона, що дозволяє виконувати спеціалізований ремонт якісно і в найкоротші терміни.

Ремонт смартфонів Vivo із гарантією якості

Найчастіше проблеми з мобільними телефонами Vivo виникають внаслідок механічного пошкодження пристрою або контакту з різними рідинами: наші клієнти звертаються до нас за допомогою з різних причин. У цьому випадку з ладу можуть вийти відразу кілька компонентів, але це не є для нас проблемою: ми можемо замінити скло і акумулятор Vivo, а також виконати ремонт всіх інших типів.

Окрім заміни скла та акумулятора Vivo, ми можемо виконати й інші види ремонту. Всі ремонтні роботи виконуються дуже швидко і без проблем, завдяки професійному обладнанню та інструментам, які є у всіх наших магазинах. Після ремонту клієнт отримує гарантійний документ обслуговування. За потреби клієнт може отримати цей документ в електронному вигляді, гарантійний талон також доступний на сайті.

Де знаходяться сервісні центри ремонту смартфонів Vivo в Україні?

Ремонт смартфонів Vivo можна замовити у наших сервісних центрах двома способами: по-перше, відвідавши одну з філій нашого сервісного центру; по-друге, відвідавши одну з філій нашого сервісного центру. Всі наші філії зручно розташовані, тому ви зможете легко дістатися до нас. За кілька годин ваш апарат буде повністю готовий до роботи. Якщо ви вирішили звернутися в ремонтну майстерню, але знаходитесь в цей час не в Києві, ви можете відправити свій зламаний мобільний апарат в "Нову Пошту". Наші фахівці займуться ним наступного дня, і ви отримаєте свій повністю відремонтований смартфон за кілька днів.

Якщо у вас є будь-які побажання або питання щодо ремонту Vivo, будь ласка, зв'яжіться з нами у зручний для вас час:

  1. Зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті; або
  2. Зв'яжіться з нами через чат; або
  3. Напишіть нам електронною поштою;
  4. Надішліть нам повідомлення через Viber або Skype.

Наші спеціалісти нададуть вам найдокладнішу інформацію з усіх питань. Вибираючи наші сервісні центри, ви можете бути впевнені, що залишитеся задоволені якістю ремонту смартфона Vivo та отримаєте гарантію на ремонт.

 

Заміна мікрофона на Vivo

Якщо під час розмови співрозмовник погано Вас чує чи чує сторонні хрипи, шуми, перешкоди, можливо на телефоні Vivo необхідна заміна мікрофона. Такий ремонт не становить особливої ​​складності. Телефон розбирається, встановлюється новий мікрофон на місце старого та телефон збирається назад. Як правило, така процедура триває близько чотирьох годин.
 

Заміна скла на телефоні Vivo

Заміна скла камери на телефоні Vivo може знадобитися навіть у разі невеликих подряпин. Через пошкодження скла камера не зможе фокусуватися, фото будуть розмиті, і Ви не зможете робити повноцінні знімки на основну камеру. Для досвідчених майстрів це не складний ремонт, він займає лише кілька годин.
 

Заміна динаміка телефону Vivo

Чи не чути співрозмовника під час розмови про гучний зв'язок чи чути погано? Як правило, це ознаки поломки динаміка. Зазвичай заміна динаміка телефону Vivo необхідна після сильного удару смартфона або після залиття його різними рідинами. Під час ремонту телефон необхідно розібрати та акуратно витягнути пошкоджену деталь. Далі встановлюється новий динамік, а займає така процедура близько 4-х годин.

Заміна роз'єму заряджання на телефоні Vivo

Заміна роз'єму зарядки на телефоні Vivo - потрібна процедура серед користувачів. У роз'єм часто потрапляє волога та сміття, які його ушкоджують. У цьому контакти можуть окислятися чи пошкоджуватися фізично. Тривалість процедури залежить від конкретної моделі смартфона. Як правило, це 3-4 години.

Заміна заднього скла, кришки на Vivo

Під час падіння телефону на тверду поверхню Ви помітили утворення тріщин на задній панелі телефону? У такому випадку на телефоні Vivo необхідно замінити задню кришку. У майстрів сервісного центру цей ремонт не викликає труднощів і триває лише 3-4 години, залежно від конкретної моделі телефону та її конструктивних особливостей.

Заміна акумулятора на Vivo

Зношена батарея є причиною зменшення тривалості автономної роботи смартфона з часом. Щоб відновити автономність та уникнути пошкоджень, до яких може призвести здуте джерело живлення, необхідна заміна акумулятора на телефоні Vivo. Процедура займає близько 3-4 годин.

Заміна кнопки на Vivo

Пошкоджена через воду або будь-які інші причини клавіша не реагує на натискання або спрацьовує мимовільно. Щоб відновити нормальну працездатність смартфона, у такому разі знадобиться заміна кнопки на телефоні Vivo. Під час ремонту пошкоджену клавішу буде вилучено з корпусу та замінено на нову, ремонт зазвичай займає близько 3-4 годин.

Розблокування телефону Vivo

Якщо телефон заблоковано та вимагає вхід Google, а Ви втратили доступ до облікового запису. Розблокування телефону Vivo допоможе відновити доступ до функцій Вашого пристрою. Також можливе відновлення доступу, якщо ви забули графічний пароль розблокування.

Чищення телефону Vivo після води

Чистка Vivo після води допоможе уникнути пошкоджень, до яких може призвести корозія і короткі замикання через вологу. Якщо смартфон промок рекомендується його негайно вимкнути і якнайшвидше віднести на чищення, щоб мінімізувати можливі пошкодження.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Vivo (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Vivo (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Vivo (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Vivo (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Vivo (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Vivo (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Vivo (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Vivo (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Vivo (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Vivo (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Vivo (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Vivo (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Vivo після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Vivo (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Vivo (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту