Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Note з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Note після проведення професійної діагностики.

Заміна скла Xiaomi Mi Note, а також всі інші складні процедури по відновленню несправності гаджета виконуються досвідченими майстрами в сервісному центрі «Ай-яй-яй» з використанням професійного обладнання. Перед початком ремонту, фахівцю необхідно оглянути мобільний пристрій, а потім провести ретельну діагностику. Ця послуга безкоштовна для наших клієнтів. Під час дослідження, майстри зможуть виявити всі можливі несправності. За результатами цієї перевірки складається технічний звіт, визначається вартість та терміни надання послуг.  У своїй діяльності ми завжди керуємося принципами індивідуального підходу до кожного замовника та сумлінного виконання зобов’язань, про що свідчить гарантія, яку ми надаємо на кожен виконаний ремонт.  

Заміна екрану Xiaomi Mi Note. Як знайти наш сервіс?

Усі відділення сервісного центру «Ай-яй-яй» знаходяться по всьому Києву. Скористатися послугою професійного ремонту Xiaomi Mi Note можна в будь-якому відділенні мережі. Щоб не витрачати час на пошуки розташування наших філіалів, дивіться інформацію на нашому сайті в розділі «Контакти». Тут Ви знайдете найкращий маршрут, а також цікаву інформацію про наші послуги, ціни та умови на будь-який ремонт. Як зрозуміти, що потрібна заміна екрану Xiaomi Mi Note? Якщо після падіння, на екрані окрім тріщин та осколків, Ви виявили полоси, биті пікселі, плями, проблеми з підсвічуванням, або сенсор не відповідає на дотики як раніше, корів за все Вам необхідна заміна екрану Xiaomi Mi Note. Ремонт Xiaomi Mi Note: замена стекла экрана киев украина фото

Гарантія на ремонт Xiaomi Mi Note та встановлені деталі.

Величезний досвід майстрів, накопичені теоретичні знання та практичні навички дозволяють відновити пристрій із найсерйознішими дефектами. Для досягнення бажаного ефекту, ми використовуємо професійні інструменти та якісні деталі, які, до речі, завжди є в наявності на  нашому особистому складі запчастин. Після ремонту Xiaomi Mi Note, функціональність пристрою перевіряється, щоб забезпечити повну роботу пристрою. Після отримання оновленого гаджету, користувачеві надається гарантія на виконанні послуги, та встановлені деталі. Щоб замовити ремонт Xiaomi Mi Note в сервісному центрі «Ай-яй-яй», зв’яжіться з нашими менеджерами наступними способами:
  • Подзвонивши за телефонами, номера яких є на сайті;
  • Напишіть в чаті на сайті;
  • Надішліть повідомлення на електронну пошту.
Оценить

Детальніше

Приховати