Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 8 окремо від екрану в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 8 є більш економічною процедурою в порівнянні з заміною всього екрану. Заміна скла зазвичай в кілька разів дешевше (в 3-4 рази), ніж заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 8. Вигода не тільки економічна: відновлення скла смартфона не вимагає втручання в «серце» екрану – його матрицю. Такий вид ремонту дозволяє зберегти оригінальну матрицю смартфона і, як наслідок, якість зображення в результаті ремонту не зміниться. Сервісний центр «Ай-яй-яй» – один з небагатьох в Україні, який пропонує послугу заміни скла смартфона. Сервісні спеціалісти використовують найякісніші деталі та обладнання, щоб швидко та якісно відремонтувати Ваш гаджет.

Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 8 досвідченими майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй».

Перед ремонтом заміни екрану Xiaomi Redmi Note 8 спеціалісти сервісу проводять ретельну діагностику пристрою. Це допомагає визначити причину збою та спланувати характер і обсяг роботи. Після діагностики менеджер зв'яжеться із замовником і повідомить ціну та терміни майбутнього ремонту. Заміна екрану Xiaomi Redmi Note 8 зазвичай займає всього кілька годин. Деталі та комплектуючі знаходяться на особистому складі сервісу, що допомагає значно прискорити процес усунення несправностей.  Ремонт Xiaomi Redmi Note 8: Киев, Украина

Чому варто замовити ремонт Xiaomi Redmi Note 8 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Крім заміни скла та екрану смартфона, фахівці сервісу виконують інші види ремонту Xiaomi Redmi Note 8. Повну інформацію про пропоновані послуги, а також ціни та умови ремонту Ви знайдете на сайті. Зверніть увагу, що ціни на ремонт Xiaomi Redmi Note 8 вже вказані з урахуванням усіх необхідних деталей, так би мовити «під ключ». Чому варто звертатися до нас?
  •    Сервісний центр «Ай-яй-яй» є однією з найбільших мереж ремонту телефонів в Україні.
  •    Майстри працюють на сучасному та дорогому обладнанні, що значно впливає на якість та умови роботи.
  •    Сервісний центр має власний склад, де є доступні екрани та скло для всіх смартфонів. Це значно скорочує час, необхідний для виконання роботи.
  •    Ми ремонтуємо техніку не тільки в Києві, а й по Україні з доставкою Новою Поштою.
  •       Ми пропонуємо знижки на послуги нашим постійним клієнтам, а також щоденну знижку з 10.30-11.30 «Щасливі години».
По будь-яким питанням стосовно ремонту  Xiaomi Redmi Note 8 можете звертатись до оператора в чаті на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту