Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 4X MAE136 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi 4X з використанням якісних деталей.

Заміна скла Xiaomi Redmi 4X вважається однією з найбільш затребуваних і популярних послуг у всіх відділеннях сервісного центру «Ай-яй-яй». Основне завдання захисного скла - зберегти цілісність і функціональність дисплею. Тому, при падінні на тверду поверхню, скло поглинає більшу частину енергії удару. В результаті утворюються тріщини і відколи. Щодня до 10 клієнтів звертаються до нас, за заміною скла для свого гаджета. Клієнт може особисто відвідати один з наших філіалів, або замовити в нас доставку пристрою кур'єром, щоб замовити в нас ремонт. За одним із телефонів, вказаних на офіційному сайті, Ви може розраховувати на безкоштовну консультацію. Усі питання щодо вартості та термінів ремонту можна вирішити через зручні месенджери (вайбер або телеграм), чи написавши консультанту в чаті.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi 4X. Скільки часу потрібно на виконання даного виду ремонту?

Наявність широкого асортименту запасних деталей для смартфона цієї моделі, а також використання професійного інструменту та сучасного обладнання, дозволяє нашим майстрам виконати ремонтні роботи буквально за один день. Як тільки майстер отримає телефон у руки, по-перше він проведе діагностику для визначення конкретних причин збою. Справа в тому, що тріщина на склі може свідчити про пошкодження модуля дисплея, в цьому випадку, буде необхідна заміна екрану Xiaomi Redmi 4X. Незалежно від несправності, Ви можете бути впевнені, що наші фахівці повернуть втрачену функціональність і зовнішню естетику Вашому гаджету. Після завершення відновлювальних заходів, клієнтові повертається телефон і надається гарантія на встановлені елементи, та виконану роботу. Ремонт Xiaomi Redmi 4X: замена стекла экрана киев украина фото

Якісний ремонт Xiaomi Redmi 4X в професійній майстерні.

Ремонт Xiaomi Redmi 4X в сервісному центрі «Ай-яй-яй» - це можливість отримати якісне обслуговування на вигідних умовах. Протягом тривалого часу, наш сервісний центр успішно спеціалізується на наданні широкого спектру послуг з ремонту смартфонів, та інших цифрових пристроїв. Серед найпопулярніших видів ремонту в нашому сервісному центрі, які спрямовані на відновлення працездатності смартфона цієї моделі, слід відзначити:
  • заміна скла Xiaomi Redmi 4X;
  • заміна екрану;
  • ремонт, заміна динаміків та мікрофона;
  • очистка після контакту з водою;
  • перепрошивка;
  • заміна батареї;
  • очищення зовнішніх роз'ємів;
Якщо Вам потрібен ремонт Xiaomi Redmi 4X, та Ви хочете бути впевненим, що необхідні роботи буде виконано якісно, зверніться в майстерню «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту