Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi 9T Pro M1903F11I з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4049 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi 9T Pro. Чи можливо замінити лише скло?

Заміна скла  Xiaomi Mi 9T Pro може знадобитися при появі тріщин на екрані, але коли сенсор працює і нормально реагує на натиск. Заміна скла Xiaomi Mi 9T Pro окремо від екрану має ряд переваг:
 •          Вартість заміни скла в 3-4 рази менше, ніж заміна всього екрану;
 •          Ремонт займає всього кілька годин;
 •         Такий вид ремонту дозволяє зберегти оригінальну матрицю і, відповідно, зберегти оригінальну якість зображення.
Таким чином, можна зробити висновок, що якщо на екрані Вашого смартфона є тріщини, не потрібно замінювати весь екран. Ви можете просто замінити верхнє скло, що заощадить гроші та час.

Швидка заміна екрана Xiaomi Mi 9T Pro з гарантією якості.

Якщо, крім тріщин і відколів на екрані, Ви виявите, що сенсор не працює належним чином, Вам буде необхідна заміна екрану Xiaomi Mi 9T Pro. Як дізнатися, що необхідно замінити модуль дисплея?
 •          Зображення не відображається на екрані. У цьому випадку підсвічування може спрацювати, але ви не побачите зображення.
 •          Екран не реагує на дотики. Сенсор може не працювати, частково або повністю. Якщо при натисканні на екран не спостерігається реакції, потрібно змінити дисплей повністю.
 •          Спотворення зображення. Якщо екран пошкоджений, Ви можете помітити смуги та плями (жовті, чорні, сині). Звичайно, такий дисплей потребує повної заміни.

замена стекла, экрана xiaomi mi 9t pro фото

Якісний ремонт Xiaomi Mi 9T Pro в Києві та по всій Україні.

Сервісний центр «Ай-яй-яй» може виконати заміну скла окремо від екрану або замінити модуль дисплея. Це наша спеціалізація, але не повний перелік послуг. Ми працюємо з 2012 року і маємо необхідне обладнання та досвідчених фахівців, які виконують усі види ремонту телефонів. Для того щоб визначити, який саме ремонт  Xiaomi Mi 9T Pro Вам знадобиться, наші майстри в першу чергу проведуть безкоштовну діагностику Вашому пристрою. Чому люди довіряють нам:
 •          ми одна з найбільших ремонтних мереж в Києві;
 •          пропонуємо телефон на заміну Вашому під час ремонту;
 •          запчастини завжди є в наявності на власному сервісному складі;
 •          маємо дуже зручне розташування, ми знаходимося практично у всіх районах Києва, всі філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» знаходяться біля метро;
 •          ремонт по всій Україні через «Нову пошту»;
 •          є послуги кур'єра по Києву;
 •          майстер може виїхати до Вас, в офіс чи додому, щоб відремонтувати телефон у зручному для замовника місці;
         ми надаємо гарантію на роботи і встановлені комплектуючі.
Оценить

Детальніше

Приховати