Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi 5 Plus MEG7 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi 5 Plus як спосіб відновити зовнішній вигляд смартфону.

Заміна скла Xiaomi Redmi 5 Plus в Києві передбачена не у всіх сервісах. Для встановлення якісного нового скла потрібне спеціальне обладнання та висококваліфіковані майстри. Заміна розбитого скла можлива тільки в тому випадку, якщо матриця не пошкоджена. Така проблема виникає з наступних причин:
  • Користування телефоном без чохла, захисної плівки чи скла;
  • Падіння смартфону на тверду поверхню;
  • Удари смартфону;
  • Випадкове розчавлення смартфона;
  • Різкі перепади температури.
Якщо на склі є осколки і тріщини, не відкладайте похід в майстерню, так як це може пошкодити матрицю і тоді, швидше за все, екран потрібно буде повністю замінити на новий.  

Заміна екрану Xiaomi Redmi 5 Plus якісно та швидко в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

В деяких випадках, буде недостатньо замінити лише скло на смартфоні. Якщо після чергового падіння, крім дефектів на зовнішній стороні екрану, Ви помітили якісь несправності в самому дисплеї (наприклад проблеми в роботі сенсору, плями і смуги на екрані, неполадки в роботі підсвічування, та інше), скоріше за все, необхідна заміна екрану Xiaomi Redmi 5 Plus.  Процедура передбачає повне відділення екрану та встановлення нового. На складі нашого сервісу є екрани на всі моделі смартфонів, у тому числі і для Xiaomi Redmi 5 Plus. Сервісний центр «Ай-яй-яй» використовує тільки високоякісні запчастини, на які надається гарантія. ремонт xiaomi redmi 5 plus: замена стекла, экрана киев украина фото

Чому варто замовити ремонт Xiaomi Redmi 5 Plus в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Перед тим, як розпочати робити ремонт Xiaomi Redmi 5 Plus, фахівець проводить діагностику та визначає всі можливі проблеми. Це дуже важливий крок, який займає всього близько 15-20 хвилин і є безкоштовним. Серед переваг сервісного центру «Ай-яй-яй» можна виділити наступні:
  • Ми працюємо з 2012 року і є однією з найбільших мереж ремонту смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки;
  • Маємо безліч відділень прийому обладнання, які мають зручне розташування, все в пішій доступності від станцій Київського метрополітену;
  • Маємо власний сайт із актуальною інформацією про ціни та умови ремонту пристрою, також Ви можете отримати консультацію щодо ремонту у оператора в чаті.
  • Можливість замовити виїзд майстра до Вас, який відремонтує телефон у зручному для замовника місці;
  • Ремонтуємо навіть ті моделі, які нещодавно з’явилися на ринку.
Оценить

Детальніше

Приховати