Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Redmi Note 11 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1500 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал )
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (Oled копія)
5100 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
Від 950 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
Від 750 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
Від 650 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
Від 1000 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 11 як відновлення зовнішнього виду Вашого смартфону.

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 11 - це процедура, при якій ми зберігаємо оригінальну матрицю, тобто екран залишається рідним, а передача кольору буде колишньою. Найчастіше скло на Xiaomi Redmi Note 11 потребує заміни, якщо на передній поверхні є дрібні тріщини і осколки. Причини цьому можуть бути різними: перепади температури, необережне користування, падіння і удар об твердий предмет. Якщо Ваш пристрій упав, і Ви виявили відколи та подряпини, а сам пристрій працює нормально, рекомендуємо звернутись до сервісного центру «Ай-яй-яй», щоб замінити скло Xiaomi Redmi Note 11. Не варто відтягувати похід у майстерню, доки відколоті осколки не пошкодили матрицю, та не з’явились проблеми зі всім дисплеєм. Ми маємо великий досвід заміни стекол, оскільки це наша спеціалізація, тому можете бути впевнені у якісній роботі майстрів.  

Чи потрібна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 11?

Перш ніж звертатися до нас для ремонту, Ви можете ознайомитися з цінами та умовами послуги по заміні екрану Xiaomi Redmi Note 11 на нашому сайті. Ця процедура буде завершена за кілька годин, і Ви отримаєте екран найвищої якості, який буде працювати якомога довше. Ознаки того, що Вам потрібна заміна екрану Xiaomi Redmi Note 11:
  • Проблеми з підсвічуванням,
  • Екран перестав реагувати на дотик у будь-якій області,
  • Утворюються плями і смужки різних форм і розмірів,
  • З'явилися тріщини, що створюють незручності при користуванні телефоном.
Ремонт Xiaomi Redmi Note 11: Киев, Украина

Як замовити ремонт  Xiaomi Redmi Note 11 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Звернувшись до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» у Києві за ремонтом Xiaomi Redmi Note 11, Ви отримаєте:
  • Абсолютно безкоштовну діагностику,
  • Гарантію на надані послуги,
  • Інший телефон на заміну Вашому, щоб залишитись на зв’язку,
  • Поради досвідчених фахівців,
  • Можливість отримати знижку 10% завдяки нашій щоденній акції Happy Hour.
Крім того, ми проводимо ремонт Xiaomi Redmi Note 11 не тільки в Києві, а й по всій Україні через Нову Пошту. Якщо Ви не маєте можливості особисто завітати в нашу майстерню для ремонту, ми можемо надіслати до Вас кур’єра, який відвезе у сервіс Ваш гаджет, та поверне його Вам після закінчення необхідних ремонтних робіт. Не ризикуйте використовувати пошкоджений пристрій, щоб не погіршувати стан смартфону. Для консультації з питань, щодо ремонту, напишіть нашому оператору в чат.  
Rate this page

Детальніше

Приховати