Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Xiaomi Mi Note 10 Pro CC9 PRO M1910F4S з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1899 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4249 грн
4599 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Xiaomi Mi Note 10 Pro. Як можлива заміна скла окремо від екрану?

Заміна скла Xiaomi Mi Note 10 Pro це послуга, на якій спеціалізується сервісний центр «Ай-яй-яй». Цей вид ремонту рекомендується проводити при появі тріщин на екрані. Якщо при цьому немає порушень роботи екрану, а саме:
 • ·         сенсор працює повністю на всій ділянці екрану;
 • ·         зображення не спотворюється.
Після діагностики майстер визначає перелік необхідних робіт, окремо знімає з екрану старе скло і замінює на нове. Цей вид ремонту передбачає збереження оригінальних компонентів, таких як:
 • ·         матриця (зображення і передача кольору залишаються незмінними);
 • ·         підсвічування;
 • ·         роботу сенсора.
Слід зазначити, що вартість заміни скла зазвичай нижче, ніж заміна дисплея. Такий ремонт займає всього кілька годин.

Коли необхідна заміна екрану Xiaomi Mi Note 10 Pro?

Якщо з’явилися  проблеми з роботою екрана (зазвичай після падіння смартфона на тверду поверхню) спостерігаються такі симптоми:
 • ·         дефекти зображення у вигляді плям і смужок;
 • ·         відсутність реакції на торкання сенсору;
 • ·         смартфон має «чорний екран» при включенні. В усіх цих випадках необхідна тільки заміна екрану Xiaomi Mi Note 10 Pro.
Звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй», Ви отримуєте якісний ремонт по заміні дисплея та гарантію як на надані послуги, так і на встановлені деталі.

ремонт xiaomi mi note 10, замена стекла, замена экрана

Якщо потрібен ремонт Xiaomi Mi Note 10 Pro, куди краще звернутися?

Ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід надання послуг з ремонту смартфонів. Сервісний центр «Ай-яй-яй» має ряд переваг, зокрема:
 • ·         доступні ціни на послуги;
 • ·         надання знижок клієнтам, спеціальних знижок для людей з інвалідністю, студентів, пенсіонерів;
 • ·         щоденна акція з 10:30 до 11:30 «Щаслива година», яка дає можливість отримати знижку 10% на роботу;
 • ·         власний склад, який має всі необхідні запчастини та комплектуючі для оперативного ремонту;
 • ·         під час ремонту видаємо телефон на заміну, щоб Ви завжди були на зв’язку;
 • ·         ми одна з найбільших мереж ремонтно-сервісних центрів у Києві, але також працюємо по всій Україні за допомогою Нової пошти.
 • ·         дуже зручне розташування: ми знаходимося майже в усіх густонаселених районах Києва, поблизу популярних станцій метро;
 • ·         у нас є сайт з великою кількістю інформації, а саме: актуальні ціни та умови ремонту, понад 1000 щирих відгуків, контакти для зв’язку, програма лояльності, зручне розташування філіалів, відповіді на часті запитання та інше.
Оценить

Детальніше

Приховати