Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Blade V41 Vita з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Blade v41 Vita в професійному сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

  Заміна скла ZTE Blade v41 Vita - процедура, яку повинен виконувати тільки кваліфікований фахівець з великим досвідом роботи. Не рекомендуємо замінювати скло самостійно, так як ви можете тільки погіршити ситуацію. Майстри сервісу "Ай-яй-яй" швидко і якісно замінять скло ZTE Blade v41 Vita окремо від екрану, зберігши оригінальність матриці. Якщо після падіння на передній панелі є тріщини і відколи, але працездатність екрану не змінилася, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй» для заміни скла ZTE Blade v41 Vita. У нас є власний склад запчастин, де завжди в наявності необхідні матеріали та комплектуючі для швидкого ремонту.  

Коли потрібна заміна екрану ZTE Blade v41 Vita?

  Зазвичай необхідність заміни екрану ZTE Blade v41 Vita виникає в наступних випадках:  
 • якщо є проблеми з підсвічуванням (пропадає або повністю відсутня);
 • сенсор реагує на торкання з затримкою або взагалі не реагує;
 • наявність плям і смуг по всьому екрану;
 • видно розводи і биті пікселі.
  Заміна дисплея ZTE Blade v41 Vita - це послуга, на якій спеціалізується сервіс-центр «Ай-яй-яй». Майстрам потрібно всього кілька годин і набір спеціальних інструментів, щоб якісно виконати цю процедуру. Після завершення ремонтних робіт Ви отримуєте гарантію на виконані роботи і встановлені деталі.   Ремонт ZTE Blade V41 Vita: Киев, Украина  

Скільки коштує ремонт ZTE Blade v41 Vita в Києві?

  Ви також можете уточнить необхідну інформацію про терміни і ціни на ремонт ZTE Blade v41 Vita по телефону або особисто, відвідавши один з філій Сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші філії розташовані практично в кожному районі Києва, тому нас легко знайти. Ми виробляємо ремонт ZTE Blade v41 Vita по всій Україні, завдяки співпраці з Новою Поштою. Чому нам довіряють?  
 • проводимо повну безкоштовну діагностику;
 • надаємо гарантію на виконані роботи і встановлені запчастини;
 • видаємо підмінний телефон на час ремонту;
 • можливість використання ваших або наших деталей для ремонту;
 • ми пропонуємо послуги кур'єра по Києву, які дозволяють значно заощадити Ваш час.
  Якщо у вас є питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту