Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Nubia Z50 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2449 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Nubia Z50 без заміни рідної матриці

  Заміна скла ZTE Nubia Z50 - це послуга, яка допоможе відновити первісний вигляд пристрою без додаткових витрат. Якщо скло на смартфоні розбилося після падіння, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй». Цей ремонт не передбачає заміни матриці, а значить, якість зображення, передача кольору, робота сенсора і інші властивості оригінального екрану будуть збережені. Умовою такого ремонту є робочий екран смартфона.  

Заміна екрану ZTE Nubia Z50. Умови та ціни на послугу

  Вартість і терміни заміни екрану ZTE Nubia Z50 можна уточнити в консультації у фахівців в онлайн-чаті на сайті або по телефону. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо заміни дисплея ZTE Nubia Z50. Слід зазначити, що з метою економії ми не рекомендуємо робити ремонт самостійно. Втручання у внутрішні компоненти пристрою без спеціальних інструментів і навичок може призвести до додаткових пошкоджень, що спричинить за собою додаткові витрати на ремонт ZTE Nubia Z50.   Ремонт ZTE Nubia Z50: Киев, Украина  

Ремонт ZTE Nubia Z50 в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй»

  Ми ремонтуємо телефони ZTE з моменту їх створення, ці телефони заслуговують якісного обслуговування. Технічні фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» подбають про будь-яке пошкодження, яке може статися з цими телефонами. Замінюємо механічно пошкоджені деталі, такі як скло і задня панель, акумулятори, чистимо і ремонтуємо телефони після попадання вологи всередину. Накопичений за роки роботи досвід дозволяє усунути практично всі несправності і відремонтувати ZTE Nubia Z50 в найкоротші терміни. Чому варто звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй»?  
  • маємо великий досвід ремонту смартфонів будь-якої моделі, так як працюємо з 2012 року;
  • є велика клієнтська база;
  • на час ремонту ми видаємо телефон замість Вашого, щоб ви могли залишатися на зв'язку;
  • ми пропонуємо послуги кур'єра по Києву, що значно заощадить Ваш час;
  • ми можемо відремонтувати ZTE Nubia Z50 навіть якщо ви з іншого міста України, за допомогою Нової Пошти.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту