Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Nubia Red Magic 6s Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
699 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Nubia Red Magic 6s Pro – для забезпечення довговічності дисплея

Заміна скла ZTE Nubia Red Magic 6s Pro є обов'язковою і вимагає надто багато зусиль та витрат при незначних дефектах, таких як дрібні подряпини або тріщини на дисплеї – таку думку ми чуємо від власників ZTE та інших смартфонів. Насправді професійні сервісні центри сумлінно та якісно надають подібні послуги, навіть якщо виробник не передбачив таких технічних можливостей. А все тому, що встановлення екрану на ZTE Nubia Red Magic 6s Pro обійдеться дорожче, ніж переустановка тачскріна окремо, тим самим допомагаючи заощадити власнику пристрою. Також давно відомо, що зволікання з відновленням цілісності скляної поверхні дисплея може призвести до серйозніших поломок.
Щоб зберегти функціональність та працездатність фірмового екрану на ZTE від виробника, не слід ігнорувати необхідність встановлення нового скла, навіть за наявності незначних пошкоджень. Такий ремонт запобігає поломці та забезпечить довговічність дисплея.
Крім того, завдяки повній діагностиці, що входить до пакета послуг «Ай-Яй-Яй», можна виявити приховані несправності до їх збільшення або, навпаки, переконатися у справності всіх систем.   Ремонт ZTE Nubia Red Magic 6s Pro: замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна екрану ZTE Nubia Red Magic 6s Pro – ознаки необхідності

Після пошкодження може бути очевидно, що постраждав дисплей і порушилася його функціональність, але іноді зміна характеристик не є очевидною для власника пристрою - особливо якщо скло не було замінено вчасно і вийшло з ладу. У жодному випадку заміна екрану ZTE Nubia Red Magic 6s Pro не проводилася при дисплеї, тому що в будь-якому сервісному центрі проводиться діагностика для визначення точної причини проблеми та стану телефону. Крім того, всі роботи, які проводяться в наших майстернях, спрямовані на те, щоб необхідна послуга була виконана якісно:
  • Ремонт починається негайно та встановлюється певний термін;
  • Для перевстановлення ми надаємо надійні деталі з власного складу;
  • Заміна екрану ZTE Nubia Red Magic 6s Pro здійснюється на професійному обладнанні;
  • Ми надаємо гарантію якості після завершення ремонту.
Бронюйте ремонт ZTE Nubia Red Magic 6s Pro в нашій ремонтній майстерні або онлайн і будьте впевнені, що наша якість та ціни - найкращі у Києві.
Rate this page

Детальніше

Приховати



    Оберіть мову сайту