Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Nubia Red Magic 7 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Nubia Red Magic 7 зі збереженням оригінальної матриці

  Заміна скла ZTE Nubia Red Magic 7 - це процедура по відновленню розбитого скла зі збереженням оригінального екрану і матриці. Якщо крім тріщин на матриці немає ознак пошкодження, то заміна екрану не потрібна. Варто відзначити, що відновлення розбитого скла в 2-4 рази дешевше повної заміни модуля екрану.  

Скільки зазвичай триває заміна екрану ZTE Nubia Red Magic 7?

  Заміна екрану ZTE Nubia Red Magic 7 - це повна заміна дисплейного модуля смартфона на новий. Такий ремонт проводиться в разі, якщо після падіння пристрою, крім пошкоджень скла, на екрані видно плями, смуги або сенсор не працює належним чином. Сервісний центр "Ай-яй-яй" використовує найякісніші екрани від надійних виробників. Наявність запчастин на власному складі дозволяє майстру замінити екран ZTE Nubia Red Magic 7 всього за кілька годин і повернути пристрій користувачеві відразу в день звернення.   ремонт ZTE Nubia Red Magic 7: замена стекла, экрана киев украина фото  

Комплексний ремонт ZTE Nubia Red Magic 7 в Києві

  Найчастіша причина, по якій до нас потрапляють ці пристрої – це пошкоджений екран. Тоді єдиний порятунок для смартфона-заміна всього дисплея. Однак клієнти також повідомляють про інші проблеми:  
  • акумулятор швидко сідає;
  • телефон не вмикається або не заряджається;
  • попадання води в смартфон.
  Ми маємо великий досвід ремонту різних моделей смартфонів. Ми працюємо в цій сфері з 2012 року і постійно вдосконалюємо свої знання та навички. Будучи одним з найбільших сервісів, ми можемо похвалитися швидкою і якісною роботою. Крім того, наші клієнти разом з відремонтованою технікою отримують гарантію на надані послуги. Якщо ви хочете замовити ремонт ZTE Nubia Red Magic 7, зробити це можна в будь-якому відділенні Києва.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту