Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт ZTE Blade A52 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла ZTE Blade A52 без заміни матриці

  Заміна скла ZTE Blade A52 окремо від екрану можлива тільки в тому випадку, якщо цілісність матриці не порушена, а на склі видно тріщини і осколки. Це можна відремонтувати в сервісному центрі "Ай-яй-яй". Такий ремонт в кілька разів дешевше повної заміни екрану і дозволить заощадити чималу суму. Після ремонту рекомендуємо відразу наклеїти на екран захисну плівку, яка додатково захистить екран смартфона від подряпин і інших неприємних дефектів. У цьому Вам також допоможуть майстри Сервісного центру «ай-яй-яй».  

Скільки часу зазвичай займає ZTE Blade A52?

  Для визначення точної причини несправності смартфона краще звернутися до професіонала. Тільки після діагностики пристрою майстер зможе з упевненістю сказати, чи слід замінити екран ZTE Blade A52 або досить замінити тільки скло. Заміна екрана може знадобитися, якщо ви помітили такі дефекти, як:  
 • сенсор екрану не реагує на дотики в деяких місцях або на всьому екрані;
 • немає зображення на екрані;
 • порушена функція підсвічування;
 • на екрані з'явилися темні плями.
  Майстру потрібно всього кілька годин, щоб відновити екран смартфона. Змінні екрани для більшості моделей смартфонів завжди в наявності на власному складі сервіс-центру. Це допомагає значно скоротити час ремонту.   Ремонт ZTE Blade A52: Киев, Украина  

Терміновий ремонт ZTE Blade A52 в Києві за доступними цінами

  Філії сервіс-центру "Ай-яй-яй" розташовані в Києві практично у всіх районах, кожне в крокової доступності від станції метро. Чому варто вибрати сервісний центр "Ай-яй-яй", якщо вам потрібен ремонт ZTE Blade A52:  
 • ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід ремонту техніки;
 • ми не відмовляємо клієнтам в ремонті з використанням власних запчастин;
 • при ремонті видаємо телефон на підміну, щоб Ви були на зв'язку;
 • надаємо гарантії на надані послуги, а також на встановлені компоненти;
 • сервіс-центр "Ай-яй-яй" один з небагатьох, який замінює скло окремо від екрану.
  Щоб замовити ремонт у нас, достатньо написати консультанту в онлайн-чат на сайті або зателефонувати за вказаними номерами. Вам навіть не обов'язково відвідувати нашу майстерню особисто. Ви можете відправити смартфон кур'єром по Києву або відправити Новою поштою з будь-якого міста України.
Rate this page

Детальніше

Приховати



  Оберіть мову сайту