Rate this post

Власники сучасних смартфонів у більшості активно використовують свої телефони, тим самим досить швидко витрачаючи їх заряд, через що іноді виникає необхідність зарядити гаджет за допомогою ЗУ девайса іншої фірми. Якщо Вас турбує питання, що буде якщо заряджати телефон іншою зарядкою, ми розповімо, на що звертати увагу і які аспекти мають значення при використанні зарядного пристрою від іншого телефону.

Перерахуємо основні переконання, які існують щодо неоригінальних і відрізняються за параметрами ЗП:

  • до смартфону підійде тільки зарядка того ж виробника та бюджетні аналоги використовувати небезпечно для девайсу;
  • відмінність у показниках ампер та вольт визначає швидкість зарядки або можливість у принципі використовувати зарядний пристрій з Вашим гаджетом;
  • ЗУ для швидкого заряджання, тобто Quick Charge, можна використовувати лише зі смартфонами, які підтримують такий тип підзарядки.

Щоб з’ясувати, чи можна заряджати телефон іншою зарядкою і чи не призведе це до заміни акумулятора на телефоні, докладніше розберемо кожне припущення зі списку вище.

Чи можна заряджати телефон іншою зарядкою. Київ, Україна

Особливості зарядних пристроїв для смартфонів різних брендів та моделей

По-перше, звичайно, зарядки невідомого виробництва за смішні гроші все ж таки небажані для телефону, – вони можуть повільно заряджати, швидко приходити в несправність і часто нести загрозу псування батареї або самозаймання навіть при сумісності.

Що стосується наявності суттєвої для роботи телефону різниці між зарядками від різних виробників і моделей девайсів, – це міф, оскільки якість та повноцінну функціональність ЗУ легко надають багато сучасних виробників зарядок. Всі відмінності, які можуть існувати в зарядних пристроях для різних гаджетів, криються в напрузі, тобто показник вольт, і силі струму – амперах, які вказані на блоці зарядки. І їхня різноманітність не настільки велика, щоб можна було говорити про необхідні лише окремі моделі параметрів. А сучасні зарядні пристрої навіть із бюджетного сегменту не працюють безпосередньо на тих значеннях ампер і вольт, які вказані на блоці живлення, – зарядка смартфона зарядкою іншої марки або Вашою власною регулюється контролером живлення всередині телефону і, більше того, значення заряду змінюються у міру ступеня зарядженості батареї та процес проходить відповідно до її особливостей.

Хоча деякі власники телефонів побоюються використовувати зі своїми телефонами пристрої швидкої зарядки через значно підвищені в них у порівнянні зі звичайними ЗУ показники напруги і сили, – насправді, і такий потужний пристрій не нашкодить гаджету, якщо йому необхідні значення вольт і ампер нижче , – у цьому плані контролери живлення теж підтримують процес заряджання телефону відповідно до потреб його батареї. На додаток і самі розумні пристрої Quick Charge узгоджують особливості заряду із підключеним девайсом.

Таким чином, відповідь на питання про те, чи підійде зарядка від іншого телефону до Вашого гаджета і чи не викличе необхідність змінити батарею на смартфоні, однозначно ствердна, якщо типи роз’ємів збігаються, – шкоду можуть завдати тільки дешеві та неякісні зарядки.