3/5 - (1 vote)

Найчастіше в майстерню клієнти звертаються з проблемою розбитого скла або пошкодженого екрану. Таке трапляється, коли пристрій падає на тверду поверхню, будь то плитка або асфальт. Впав телефон і розбилося скло – це найпоширеніша неприємність, з якою стикаються наші клієнти. Через це гаджет втрачає свій презентабельний вигляд і користуватися ним вже не так зручно, як раніше. Тому багато хто хотів би знати, де можна поміняти скло на телефоні.

Коли на передній панелі утворилася павутинка, власники смартфонів запитують, яку частину необхідно замінити в сервісному центрі Motorola – тільки скло або весь дисплей. Зрозуміти таку зацікавленість можна. Адже у разі пошкодження однієї лише скляної панелі ремонт полягатиме в заміні цієї деталі зі збереженням оригінальної матриці, при цьому ціна за виконання цієї операції буде доступною. Коли ж ушкоджується екран, міняти доведеться дисплейний модуль, який є важливою частиною смартфона. І заплатити доведеться за такий ремонт майже вдвічі більше. Давайте дізнаємося, чи можна замінити лише скло на телефоні. Але для початку проведемо різницю між двома несправностями.

Чи можливо замінити лише скло на телефоні: Київ, Україна

Як визначити, що розбилося: скло чи екран?

Якщо пошкоджено лише скло екрана, то сенсор буде працювати і зображення відображатиметься, як завжди. Через тріщини можна побачити картинку без спотворень та інших дефектів. З такою несправністю зможе впоратися майстер сервісного центру. Все, що потрібно буде зробити, так це замінити скляну панель, яка вкрилася тріщинами та подряпинами, на нову.

Заміна дисплея буде потрібна, якщо в результаті механічної дії була пошкоджена матриця. Через це картинка на екрані або відсутня, або вона відображається зі смугами та плямами.

 

Чи можна змінити одне скло?

Багато хто хотів би знати, чи можна змінити скло без заміни екрана на телефоні. Потрібно знати, що це буде залежати від моделі Вашого пристрою. Популярні смартфони мають складну продуману конструкцію екрану. Він складається, як правило, з дисплея, який і передає картинку, а також сенсора, що відповідає за натискання, та скла, яке має переважно захисний характер. Якщо модуль екрану цілісний, рекомендується змінювати його повністю.

Якщо ж дисплей і скло не є цільною деталлю, тоді можна від’єднати тільки скляну панель і встановити замість неї нову. Чи це можливо зробити у Вашому конкретному випадку, скаже майстер після огляду Вашого телефону. Якщо конструкційні особливості даної моделі це дозволяють зробити, то Вам буде запропонована заміна лише пошкодженої передньої панелі. Якщо Ви виявили, що розбилося скло на телефоні, то що робити знають майстри СЦ «Ай-Яй-Яй».