5/5 - (1 vote)

Скло та дисплей – це дві деталі загального механізму. Як у тілі, кожен орган відповідає за свою функцію, так і в телефоні ці елементи відіграють різну роль. Матриця дисплея відповідає за якісну передачу зображення. Щоб пристрій реагував на дотик людини, використовується сенсорне скло, яке передає на екран сигнали, які отримують від користувача. Якщо ламається одна з цих деталей, немає потреби змінювати весь комплект. До нас часто звертаються із розбитою передньою панеллю. Наші майстри знають, що таке заміна скла на телефоні ZTE і в яких випадках необхідно поміняти дисплей.

Значення слів: дисплей, тачскрин, скло

Дисплей – це деталь смартфона, на яку виводиться картинка. Саме він надає інформацію користувачеві. Якщо ця частина розбивається, власник телефону або не бачить нічого, або бачить на екрані смуги і чорні плями.

Тачскріном називають сенсор. Завдяки цьому пристрої користувач може одним натисканням пальця викликати ту чи іншу функцію.

На екрані наноситься захисне скляне покриття. Якщо скло розбивається, це можна побачити неозброєним оком. Воно покривається тріщинами та сколами, але всі інші функції телефону зберігаються.

Разниця між заміною скла та екрану. Київ, Україна

Що таке заміна скла окремо від дисплея чи екрана?

Власноруч відклеїти розбите скло від дисплея проблематично. Для цього часто використовується піч, що нагрівається, яка знаходиться в сервісному центрі. Вона дозволяє зняти клейку основу. Потім відбувається демонтаж підсвічування та зняття пластмасової рамки. Наша технологія із заміни скла на телефонах Vivo окремо від дисплея дозволяє зі 100% успішністю зберегти матрицю, а також підсвічування, оригінальним. На кінцевому етапі відбувається зрізання пошкодженого скла за допомогою вакуумної термостанції та видалення клейкої речовини. Після того, як скло було видалено, потрібно приклеїти нове. Для цього використовується барокамера. Ця процедура дешевша, ніж ремонт всього телефону. На перший погляд може здатися, що це досить тривала операція. Але насправді замінити розбитий екран для фахівця – простіше простого!

Але в чому різниця між заміною скла та заміною екрана повністю?

Особливості проведення заміни дисплея

Заміна екрана передбачає встановлення вже готової деталі. Після закінчення всіх відновлювальних робіт проводиться тестування апарату і йде підготовка його до видачі.

При зверненні до сервісного центру Ви зможете замовити будь-які послуги – заміну скла та заміну дисплея Realme. Які відмінності вони мають – Ви вже знаєте.

ПАМ’ЯТАЄТЕ! Поміняти сенсорне скло Ви зможете, коли, крім скляного покриття, що тріснуло, більше немає ніяких пошкоджень. Замінити ж екран потрібно буде, коли, крім сколів на скляній поверхні, є проблеми з відображенням картинки – плями, смуги, “мерехтіння” та ін.