Rate this post

Хоча сучасні смартфони – це багатофункціональні апарати, які у своїх можливостях давно переступили базові здібності перших телефонів, все ж таки проблеми з такою важливою функцією як телефонний зв’язок завдають багатьом власникам гаджетів значних незручностей. І навіть помітне відлуння під час розмови по телефону може погіршувати можливість поспілкуватися з іншою людиною на відстані, ускладнюючи як мінімум Ваше власне сприйняття розмови через дублювання своєї мови.

Спробуємо розібратися, що може викликати таке спотворення і як його можна усунути, а також розглянемо варіанти, у яких відлуння може бути ознакою несправності апарата.

Причини появи відлуння під час телефонної розмови

Через особливості технічного процесу телефонного з’єднання операторами зв’язку – у своєму обладнанні, а виробниками смартфонів – у гаджеті, що випускається, використовуються ехокомпенсатори. І некоректна робота цього елемента на телефонній лінії або у Вашому пристрої може створити знайому багатьом ситуацію, коли Ви розумієте, – я чую сам себе при телефонній розмові замість співрозмовника і нормально вести розмову складно. З погляду роботи ехокомпенсатора це може бути обумовлено двома ситуаціями:

  • епізодична несправність на лінії, пов’язана з певним місцем дзвінка або абонентом, – перевірити цю можливість можна дзвінком з іншого на цей та інші номери;
  • так само можна перевірити, чи немає проблем з ехокомпенсатором у конкретного оператора, що має поширюватися і на інших абонентів мережі.

Але відповідь може ховатися і за більш простих обставин, вплинути на які Ви можете самостійно без необхідності звернення до майстерні Oppo. По-перше, відлуння може викликати використовувати абонентом “на тому кінці дроту” гучного зв’язку, через що трансляція Вашої мови природно через певну акустику в приміщенні відповідального дублюється. Також цей дефект виникає через нещільне прилягання чохла до Вашого смартфону, через що вимова спотворюється. З точки зору цієї ймовірності стає ясно, що робити, якщо чути луну по телефону, – переконайтеся, що з Вами говорять не через гучний зв’язок і спробуйте провести телефонну розмову без кейсу на смартфоні.

Чутно себе при розмові по телефону. Київ, Україна

На жаль, також існує технічна проблема пристрою, яка пояснює, чому чути відлуння під час розмови, – вихід з ладу певної системи зв’язку або розгерметизація певної ділянки, через що слова, які ви промовляєте, стають чутні Вам через динамік. Невдача у всіх перевірках, запропонованих вище, невизначене походження мовлення, що дублюється, при телефонній розмові і стабільна наявність цього спотворення свідчать про ймовірну апаратну неполадку. У такому випадку, для надійного відновлення нормальної роботи пристрою необхідно якнайшвидше провести повну діагностику пристрою і, швидше за все, заміну певних деталей у сервіс-центрі Doogee або лише налагодження його систем.