Rate this post

Деякі власники смартфонів скаржаться на дискомфорт від використання гаджета через те, що не блокується екран на телефоні під час розмови. Комусь може заважати постійне підсвічування, а любителі спілкуватися по телефону із затиснутим між вухом та плечем девайсом побоюються випадкового натискання кнопки скидання виклику та інших або навіть безпосередньо стикаються з такою незручністю.

Спробуємо розібратися, які налаштування у своєму смартфоні слід змінити і що можна зробити, якщо налаштування через меню не допомагає, а телефон не блокується під час розмови, як і раніше.

Як увімкнути блокування екрана під час розмови по телефону

За замовчуванням виробники смартфонів передбачили спрацювання датчика руху, який розміщений зверху в передній частині пристрою біля фронтальної камери і при наближенні до вуха девайса блокує його екран. Саме це допомагає і економити заряд батареї, відключаючи непотрібне під час розмови по телефону підсвічування дисплея, і усунути дискомфорт, що викликається нею, або ймовірність випадкового натискання тачскріна через відсутність блокування. Але іноді цей датчик може бути відключений у Вашому гаджеті, а якщо в налаштуваннях все-таки відображено, що він працює, – також є ймовірність, що його необхідно відкалібрувати або навіть ремонтувати.

Не блокується екран при розмові. Київ, Україна

Нижче ми наведемо інструкцію про те, що робити, якщо екран телефону не гасне під час розмови:

  • щоб увімкнути датчик наближення, перейдіть у “Виклики” та виберіть “Налаштування”, знайдіть пункт “Вхідні дзвінки” та увімкніть опцію “Датчик наближення”, – у різних гаджетах цей шлях може трохи відрізнятися, але можливість керування роботою датчика наближення є у всіх смартфонах;
  • якщо функція вже була включена, але під час розмови екран так само не блокується, – спробуйте відкалібрувати його за допомогою програми “Датчик Наближення Скидання” та його функції “Calibrate Sensor”, де Вам потрібно закрити датчик рукою і натиснути кнопку “Next”, після чого відсунути руку і знову натиснути “Next”, а по закінченню залишиться лише вибрати “Calibrate” та “Confirm”, не забувши дати програмі доступ кнопкою “Дозволити”;
  • у ситуації, коли і цей спосіб не допоміг увімкнути блокування, можна зробити перепрошивку девайсу самостійно, не звертаючись до сервіс-центру Гугл Піксель – бажано, фахівцями сервіс-центру для уникнення проблем із включенням телефону після нього;
  • окрім іншого, виною неможливості заблокувати телефон може бути апаратна несправність датчика, тому Вам не зможе допомогти ні його включення, ні калібрування, ні перепрошивка всієї системи – у такому разі без професійної діагностики та, можливо, ремонту чи заміни деталі результату не досягти.

Ми розглянули, чому екран не вимикається при розмові на смартфоні і якими обставинами це обумовлено. Найчастіше, якщо стандартне включення в налаштуваннях не дало ефекту, перевірка смартфона та грамотні маніпуляції фахівців можуть допомогти включити необхідну функцію – саме перепрошивка девайсу та заміна датчика в сервісному центрі ВанПлас, найчастіше дозволяють легко запустити потрібне та зручне під час телефонних розмов блокування екрану.