Rate this post

Телефон упав у воду. Що робити?

Зарядний пристрій вставлено в роз’єм і підключено до мережі, але мобільний телефон ніяк не реагує на нього: не заряджає, не блимає індикатор і не реагує на включення кнопки. За спостереженнями фахівців мережі термінового ремонту телефонів “Ай-Яй-Яй”, проблеми із зарядкою є найчастішою причиною звернення до них.

Причин того, чому телефон не заряджається, може бути кілька, і не всі вони вимагають втручання майстра.

Причина №1. Несправний зарядний пристрій.

Можна спробувати альтернативні способи заряджання через USB від комп’ютера, від power-box, іншим зарядним. Якщо зарядка пішла, потрібно просто купити новий кабель живлення – розбирати і ремонтувати старий не має сенсу.

Також ознакою несправності кабелю є ситуація, коли телефон стоїть на зарядці, але не заряджається. При цьому індикатор може показувати, що заряджання відбувається. Сили струму, що видається зарядним пристроєм, недостатньо для повноцінного наповнення акумуляторної батареї.

Причина №2. Поломка гнізда чи його забруднення.

Можна спробувати самостійно почистити отвір від сміття, але краще звернутися до сервісного інженера. Деформація гнізда пов’язана з частою експлуатацією, різким висмикуванням дроту живлення.

Не заряджається телефон: Київ, Україна

Причина №3. Окислилися контакти гнізда.

Така проблема можлива за рідкісної експлуатації гаджета або використання в умовах підвищеної вологості. У такій ситуації необхідне втручання фахівця, тому що окислювальний процес може за короткий час поширитись на інші важливі елементи.

Причина №4. Вийшла з ладу акумуляторна батарея.

Така неприємність може статися згодом – акумуляторна батарея втрачає ємність. У такому випадку час, необхідний для повної зарядки гаджета, розтягується на години, а після відключення від мережі батарея розряджається дуже швидко. Рішенням стане придбання нового акумулятора у сертифікованому сервісному центрі.

Причина №5. Утворилися мікротріщини на системній платі внаслідок падіння чи механічного впливу. Якщо після падіння телефон не вмикається і не заряджається, необхідно провести комплексну діагностику фахівцем і ремонт.

Причина №6. Попадання вологи.

Це найбільша проблема, яка може статися зі смартфоном. Якщо Ви знаєте, що телефон намок, то не варто навіть намагатися заряджати його – цією дією можна спровокувати ще більші проблеми. Важливо якісно висушити пристрій та віднести спеціалісту.

Якщо телефон дуже розряджений, може не з’явитися індикація заряду після підключення до мережі. У такому разі потрібно дати гаджет у спокої на деякий час.

Чи варто ремонтувати самостійно?

Сучасні мобільні телефони – це складні електронні пристрої, втручатися в роботу яких без розуміння особливостей не бажано. Якщо телефон на гарантії – будь-які дії з самостійного ремонту позбавлять Вас права на гарантійне обслуговування. Не варто довіряти дорогий апарат сумнівним майстрам або майстерням.

Думаючи, що робити якщо телефон не заряджається, варто віддати перевагу професіоналам. Фахівці мережі термінового ремонту Google Піксель «Ай-Яй-Яй» понад 5 років на високому професійному рівні займаються ремонтом телефонів, незалежно від моделі та характеру несправності.

Ми пропонуємо зручні умови співробітництва та гарантію на всі види ремонтних робіт.