5/5 - (1 vote)

Який смартфон OnePlus обрати?

порівняння телефонів ванплас: Київ, Україна

Кращі телефони OnePlus доводять, що коли йдеться про покупку відмінного смартфона, є й інші варіанти, крім монополій Apple і Samsung. Менш ніж за десять років компанія OnePlus перетворилася з маловідомого стартапу на великого виробника телефонів із відданою аудиторією, що випускає пристрої, здатні конкурувати з найкращими телефонами від гігантів ринку.

OnePlus вдалося досягти цього завдяки максимальній кількості функцій преміум-класу та нижчій ціні порівняно з аналогічними телефонами від Apple та Samsung. Останніми роками вартість флагманських телефонів OnePlus різко зросла, тому компанія змінила напрямок розвитку і випустила бюджетну лінійку Nord, у якій в дешевший телефон вдалося вкласти кілька кращих функцій.

Випуск телефонів OnePlus Nord призвів до переповнення асортименту компанії. Щоб усунути цю плутанину, ми склали рейтинг найкращих телефонів OnePlus, які все ще залишаються на слуху та мають попит. Будь то остання модель або та, яка існує вже давно, у цьому списку ви обов’язково знайдете OnePlus, що відповідає вашим потребам.

Телефони OnePlus підходять не всім, але якщо ви розумієте їхні переваги та недоліки, то зможете вирішити, який із них купити, завдяки нашим рейтингам.

 

1.OnePlus 11: найкращий смартфон OnePlus

характеристики OnePlus 11: Київ, Україна

OnePlus 11 – це повернення до того, що робило телефони цієї марки такими особливими: купивши OnePlus, ви отримуєте продуктивність та функції флагманського рівня за доступною ціною. OnePlus перевершує OnePlus 10 Pro практично у всіх аспектах. Представникам OnePlus вдалося створити модель, яка практично за всіма параметрами перевершує OnePlus 10 Pro, але має відносно низьку ціну.

Камера не оснащена об’єктивом. Натомість він робить чудові, майже художні портретні фотографії. Замість макрозйомки крупним планом або космічного зуму він може робити теплі та апетитні фотографії їжі. Хоча ця функція сподобається не всім, вона може прийтись до смаку любителям фотографії.

На жаль, якщо OnePlus 10 Pro був водонепроникним (принаймні у версії для міжнародного ринку), то OnePlus 11 менш міцний і витримує лише бризки. Плавати з ним не варто. Однак загалом це чудовий пристрій OnePlus, на який варто звернути увагу.

 

2.OnePlus 10 Pro – преміальна якість практично у всіх аспектах

 

характеристики OnePlus 10 Pro: Київ, Україна

Зрозуміло, що OnePlus 10 Pro, випущений минулого року, є одним з кращих телефонів OnePlus, які можна купити. Він має чудові технічні характеристики, відмінний час автономної роботи і вражаючу камеру. Нам подобається багато в цьому телефоні, у тому числі привабливий дизайн.

Великий 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей має відмінну передачу кольору і яскравість, а зарядка потужністю 65 Вт заряджає акумулятор ємністю 5 000 мАч всього за 30 хвилин. І все це в корпусі, який зручно лежить у руці – OnePlus 10 Pro взяв усі найкращі риси OnePlus 9 Pro та подвоїв їх.

 

3.OnePlus 10T. Висока потужність за низькою ціною

характеристики OnePlus 10T: Київ, Україна

OnePlus 10T, можливо, є нетиповим смартфоном OnePlus за всю історію компанії. Повернення флагманської серії T супроводжувалося як появою ряду провідних на ринку функцій, так і зникненням деяких фірмових особливостей OnePlus. В результаті вийшов чудовий телефон із привабливим цінником, незважаючи на його неоднозначність.

OnePlus 10T стане чудовим ігровим телефоном завдяки добре проробленому програмному забезпеченню та відсутності незрозумілих елементів дизайну. Крім того, він має гарний час автономної роботи, що робить його ідеальним для роботи. Малоймовірно, що вам доведеться чекати, поки заряд досягне 0%, але якщо це станеться, то завдяки швидкій зарядці чекати доведеться недовго.

Незважаючи на відсутність таких очікуваних функцій, як Alert Slider та бездротова зарядка, OnePlus 10T – один із найпривабливіших телефонів компанії, який може похвалитися потужністю та продуктивністю.

 

  1. OnePlus 9 Pro – найкращий телефон OnePlus, який не є найновішим.

характеристики OnePlus 9 Pro: Київ, Україна

Один з кращих телефонів на базі Android, OnePlus 9 Pro також є одним з кращих телефонів OnePlus: 6,7-дюймовий екран чудовий, а динамічне керування частотою оновлення робить прокручування та інші дії плавними. 5G та висока частота оновлення швидко розряджають акумулятор. OnePlus 9 Pro швидко розряджає батарею, але при цьому тримає заряд набагато краще за середній; підтримка дротової зарядки потужністю 65 Вт – це стандарт для інших телефонів; клас захисту IP68 підвищує довговічність пристрою; а 6,7-дюймовий екран – чудовий вибір для тих, хто хоче тримати телефон у долоні.

Крім всього вищепереліченого, справжнім проривом є OnePlus 9 Pro. Попередні телефони OnePlus відрізнялися в кращому разі середньою якістю камер, а у OnePlus 9 Pro виробник співпрацює з Hasselblad, і всі переваги цього партнерства помітні на фотографіях.

 

  1. OnePlus 9. Багато функцій моделі Pro за менші гроші

характеристики OnePlus 9: Київ, Україна

OnePlus 9 має майже всі функції, очікувані від пристрою OnePlus, але при цьому коштує дешевше OnePlus 9 Pro. Доводиться йти на деякі компроміси, наприклад, частота оновлення екрана більше не регулюється динамічно, відсутній телеоб’єктив і бездротова зарядка не така швидка. Але в іншому всі функції OnePlus 9 Pro присутні в цій дешевшій флагманській моделі.

У тому числі завдяки співпраці з компанією Hasselblad, якість камери OnePlus 9 значно вища, ніж у попередніх моделей OnePlus. Деякі кольорові нерівномірності залишаються, але в цілому фотографії можна порівняти з кращими камерами телефонів.

Бездротова зарядка в цій моделі не така швидка, як у версії Pro, але вона все одно забезпечує 65 Вт дротяної зарядки, що є найвищим показником серед усіх смартфонів. Однак, OnePlus 9 працює без підзарядки значно довше.

 

  1. OnePlus Nord 2 – найкращий бюджетний смартфон від OnePlus

характеристики OnePlus Nord 2: Київ, Україна

OnePlus Nord 2 має набагато більшу кількість відмінних функцій, ніж можна було б очікувати від пристрою такої ціни.

Почнемо із частоти оновлення екрана 90 Гц. Це більше, ніж у більшості смартфонів з максимальною частотою 60 Гц, а значить, від Nord 2 можна очікувати більш плавного прокручування. Незважаючи на те, що OnePlus Nord 2 є бюджетною моделлю, швидкість провідної зарядки 65 Вт можна порівняти з більш дорогими флагманськими моделями компанії.

 

  1. OnePlus 8T: швидка зарядка старих телефонів OnePlus

характеристики OnePlus 8T: Київ, Україна

OnePlus 8T вийшов після OnePlus 8 і за деякими параметрами може похвалитися більш вражаючими характеристиками. Наприклад, це перший смартфон OnePlus, що підтримує провідну зарядку потужністю 65 Вт, і екран із частотою оновлення 120 Гц замість 90 Гц у попередніх версій. В результаті він коштує трохи дорожче OnePlus 8, навіть з урахуванням знижок.

Камера OnePlus 8T слабка, тому якщо ця функція для вас особливо важлива, зверніть увагу на нову модель OnePlus. Тим не менш, OnePlus 8T – це смартфон із швидкою провідною зарядкою та захоплюючим екраном, який дозволить вам заощадити трохи грошей у порівнянні з поточним флагманом OnePlus.

 

Як вибрати смартфон OnePlus

 

Купуючи найкращий смартфон OnePlus, пам’ятайте, що компанія ділить лінійку своїх смартфонів на дві різні категорії: флагманські моделі OnePlus зазвичай коштують дорожче і оснащуються найкращими функціями, які пропонують виробник на момент випуску. Пристрої OnePlus Nord належать до бюджетних варіантів. Вони коштують дешевше та мають трохи менше можливостей, але все одно забезпечать незабутні враження.