Rate this post

Висококласний iPhone 12 Pro Max був випущений у 2020 році. Через два роки з’явився iPhone 14 Pro Max, і тепер розглядається як флагман компанії Apple. Давайте розберемося, чи варто його купувати на основі порівняння моделей.

iPhone 14 Pro Max vs iPhone 12 Pro Max: порівняння характеристик

Родзинкою iPhone 14 Pro Max має динамічний острів, який замінює традиційний виріз. Він виконує функцію активного рядка стану і має вигляд “живої” програми. Серед інших переваг: прискорений чіпсет, основна камера високої роздільної здатності та розвиток програмного забезпечення.

основні відмінності між iPhone 14 Pro Max та iPhone 12 Pro Max: Київ, Україна

Зовнішній вигляд

Плоскі бічні грані, матове скло на задній панелі, рамка із нержавіючої сталі. У той же час флагманська модель товща і важча, ніж iPhone 12 Pro Max. Змінився і блок, в якому розміщується система основної камери. Рамка навколо дисплея зменшена, а виріз замінений на динамічний острів – повністю інтерактивний елемент. Порт Lightning зберігся. Роз’єм для навушників відсутній. Колірна палітра стандартна – космічний чорний, золотий та сріблястий. Графітовий колір був доданий до моделі 12-го покоління, а глибокий фіолетовий – до iPhone 14 Pro Max.

 

Зміни дисплея

Розмір залишився незмінним – 6,7 дюйми. Однак попередні версії смартфона не можуть похвалитися технологією ProMotion із частотою оновлення 120 Гц. В результаті прокручування сторінки виглядає не такою плавною. Крім того, частота оновлення може знижуватись до 1 Гц при включенні функції Always On.

 

порівняння дисплеїв iPhone 14 Pro Max та iPhone 12 Pro Max: Київ, Україна

 

Пікова яскравість iPhone 12 Pro Max становить 1200 нит; при використанні на вулиці під прямим сонячним промінням яскравість флагманської моделі досягає 2 000 нит.

 

Продуктивність чіпсету

Чипсет iPhone 14 Pro Max виготовлений за ефективним 4-нанометровим техпроцесом. Він не тільки швидший, а й енергоефективніший: плавна графіка з поліпшенням на 30% сподобається професійним геймерам.

 

Основна та фронтальна камери

Кожен смартфон має основну систему із трьох камер. Проте iPhone 14 Pro Max є лідером завдяки передовому сенсору та програмним функціям Photonic Engine. Технологія Computational Photography Technology автоматично обробляє фотографії для кращого результату; камера з роздільною здатністю 48 Мп дозволяє робити пейзажні знімки з максимальною деталізацією; сенсор із 2-кратним зумом мінімізує втрати. Також доступний режим “Портрет”. Ексклюзивні функції iPhone 14 Pro Max:

  1. Кінематограф. Фокусується на об’єкті зйомки та розмиває фон. Нагадує режим “Портрет”, але в процесі створення відео.
  2. Дія. Стабілізація, яка працює як карданна підвіска. Хороший варіант для активної ходьби, плавання та їзди на велосипеді.
  3. Стиль фото. Індивідуальні параметри, які застосовуються до кожної фотографії за промовчанням.

різниця в камерах iPhone 14 Pro Max та iPhone 12 Pro Max: Київ, Україна

Програмне забезпечення

Моделі, призначені для роботи з iOS 16. Сигнал SOS за допомогою супутникового зв’язку. Це дозволяє викликати допомогу у віддалених районах. Ще одна функція – виявлення зіткнень. Функція виявлення зіткнень активує модернізований акселерометр, який може автоматично зв’язатися з екстреними службами.

Використання модернізованого чіпа дозволило збільшити час автономної роботи – на 20% порівняно з iPhone 12 Pro Max. Відтворення відео в потоковому режимі триває 20 годин.

основні відмінності iPhone 14 Pro Max та iPhone 12 Pro Max: Київ, Україна

Остаточний висновок: який смартфон вибрати

Тривалий час автономної роботи, гладкий екран ProMotion із частотою оновлення 120 Гц, основна камера 48 Мп – ці критерії повинні допомогти вам ухвалити рішення. Флагман є найкращим варіантом на ринку і залишиться правильним вибором протягом п’яти-семи років. До переваг iPhone 14 Pro Max можна віднести програмні можливості та апаратні покращення при створенні фото та відео, а також безпечне для життя розпізнавання зіткнень.