Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 14 Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
3799 грн
4299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
12999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
3199 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Як замінити скло без заміни оригінальної матриці iPhone 14 Plus?

  Заміна скла iPhone 14 Plus - послуга, яка не тільки покращує зовнішній вигляд смартфона, але і спрямована на запобігання серйозних пошкоджень екрану. Основним показником для заміни скла верхнього екрану є поява тріщин. Цей неприємний дефект не тільки викликає дискомфорт при використанні пристрою, але і може пошкодити сам екран. Волога і пил, що потрапляють через тріщини, можуть пошкодити матрицю. В цьому випадку замінити скло, не замінюючи матрицю, не представляється можливим, і потрібна заміна всього екранного модуля.   Не відкладаючи звернення в сервіс для відновлення цілісності скла, ви можете заощадити гроші. Вартість заміни скла в кілька разів дешевше, ніж повна заміна дисплея.  

Заміна екрану iPhone 14 Plus з гарантією якості

  Особливістю новинки 2020 року є унікальний захист екрану Ceramic Shield. Завдяки керамічному покриттю iPhone 14 Plus практично не схильний до подряпин, що в кілька разів знижує ймовірність пошкодження екрану. Однак падіння і удари можуть пошкодити екран, і тільки заміна екрану iPhone 14 Plus зможе повністю відновити працездатність смартфона.   ремонт Apple iPhone 14 Plus киев украина, замена стекла, экрана  

Замовте ремонт iPhone 14 Plus на сайті сервісу «Ай-яй-яй».

  Ремонт iPhone 14 Plus можна замовити кількома способами, але, на думку наших клієнтів, найзручніший спосіб - це сайт. Через сайт Ви можете оформити замовлення  
  •         через онлайн-чат;
  •         заповнивши форму після натискання на кнопку "замовити в 1 клік".
  Замовлення можна зробити через: онлайн-чат; натиснувши на кнопку "замовлення в один клік", а потім заповнивши форму. Консультації з усіх питань також можна отримати будь-яким з цих способів.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту