5/5 - (2 votes)

На будь-якому пристрої користувача чекають програми винахідливих розробників з настирливою або просто не затребуваною для конкретної людини опцією автозавантаження програми із включенням смартфона. Це може просто дратувати, і навіть помітно завантажувати і гальмувати систему гаджета. Незалежно від того, чому Ви хочете видалити програму з автозавантаження програм на смартфоні, ми з радістю Вам підкажемо прості та ефективні методи для досягнення цього.

Вимкнення автозавантаження програм через налаштування смартфона

Для початку розглянемо найпростіший і доступний будь-якому користувачеві спосіб прибрати певні програми з автозавантаження через налаштування:

  • вже запущені та непотрібні програми Ви можете зупинити, зайшовши в налаштуваннях у розділі “Програми” і знайшовши потрібну програму, а потім вибравши її зупинку;
  • у телефонах з версією Андроїда нижче 6-ї можна легко самостійно відключити ті, що включаються на тлі програми через налаштування і розділ “Працюючі програми”, де слід відключити ті, що заважають;
  • у пізніших версіях ПЗ Android необхідно в меню “Налаштування” знайти розділ “Довідки про телефон” і кілька разів швидко натиснути пункт “Номер складання”, після чого з’явиться напис “Тепер Ви розробник” і в налаштуваннях Ви зможете знайти пункт з опціями розробника та необхідний список працюючих програм.

Якщо з якихось причин вимкнення автозавантаження програм на телефоні через перешкоди в системі, не вдається виконати вищевказані інструкції або потрібну програму неможливо знайти в доступному списку працюючих – Ви можете скористатися спеціальними програмами для відключення небажаного автозавантаження, але робота з ними передбачає наявність Root-прав.

Вимкнення автозавантаження додатків:Київ, Україна

Видалення програми з автозавантаження сторонніми програмами

Досвідченим користувачам ми хочемо порекомендувати кілька програм на випадок, якщо способи з інструкції вище не спрацювали, а для запобігання маніпуляціям недосвідченими власниками телефонів докладних вказівок до дій розміщувати не будемо. Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях пристрою та специфіці роботи з його програмним забезпеченням, не звертаючись до магазину з продажу деталей для телефонів, рекомендуємо утриматися від використання цих програм та довірити гаджет фахівцям.

  • у програмі Xposed Framework вирішити проблему з автозавантаженням допоможе BootManager;
  • в Play Market доступна платна утиліта безпосередньо для керування автозавантаженням додатків – “Autostarts”.

Якщо через уповільнення роботи девайса або настирливості якоїсь програми виникає питання про те, чи можна відключити автозавантаження додатків на телефоні і як це зробити, а просте відключення через налаштування не спрацьовує і робота з рут-правами або програмами Вам не доступна, – зверніться за кваліфікованою допомогою до професіоналів сервісних центрів та магазинів деталей для телефонів. Вони зможуть забезпечити швидке та точне налаштування роботи програм відповідно до Ваших побажань.