Rate this post

Уявіть собі ситуацію: нещодавно ви придбали абсолютно новий айфон і після кількох днів стандартного використання на його екрані несподівано проступили неприємні жовті плями, особливо помітні на білому чи світло-сірому фоні.

При цьому жодних “травматичних” та курйозних ситуацій з апаратом не траплялося, тобто причин для порушень у роботі дисплея не було.

Тоді чому на екрані iPhone з’являються жовті плями та як це виправити?

Чому на екрані iPhone з’являються жовті плями?

Точну причину виникнення описаної проблеми встановити досить важко, проте найчастіше у появі плям на дисплеї винен клеючий склад, використаний при складанні модуля. Хоча сама компанія Apple ніяк не прокоментувала скарги користувачів, ряд експериментів показав, що жовтуваті плями проступають на поверхні екрану, якщо використаний для поклейки скла реагент не встиг повністю просохнути і випаруватися до того, як гаджет був випущений у продаж. У цьому випадку всі подібні прояви повинні зникнути через кілька днів, якщо пристрій помістити в тепле та сухе місце. Також самоусунення проблеми може статися протягом кількох днів активної експлуатації апарата.

На екрані Айфона жовті плями: Київ, Україна

На жаль, довгий період підсихання – це не єдиний недолік видертий американцями кріпильної субстанції. Наприклад, плями на дисплеї можуть виявитися внаслідок впливу на апарат занадто високих або низьких температур. Тобто, екран може зіпсуватися, якщо ви впустите айфон у кучугуру на кілька годин або забудете його під сонцем у найактивніший період доби. А ще клей може пожовтіти з різкої зміни температури зовнішнього простору. Ремонт смартфона Samsung J7 J730 у разі повлення жовтих плям триває лише 2 години.

Крім описаних проблем, відповіддю на запитання “Чому на екрані iPhone з’являються жовті плями?” може стати звичайнісіньким потраплянням вологи всередину корпусу. Просочившись під дисплейне скло, вода може порушити роботу колірної матриці, через що та перестане нормально відображати певні кольори. Також результатом намокання стають постійні різнокольорові (у тому числі й жовті) плями та смуги на дисплеї.

Крім описаних чинників порушення нормальної передачі зображення впливає програмне забезпечення смартфона. Наприклад, деякі “нерідні” програми або програми для фотокамери можуть призвести до появи плям на дисплеї, проте найчастіше такі плями нестатичні, тобто щоразу вони мають різну форму і виявляються на різних місцях. Звичайно ж, механічні впливи на область екрану також можуть пошкодити внутрішні системи кольору, що загрожує різноманітними цятками, смугами і точками по всьому дисплею.

Однак такі пошкодження мають явний механічний характер і сплутати їх із плямами від клею практично неможливо.

Якщо на вашому дисплеї виявилися невеликі жовті області невідомого характеру з постійним місцезнаходженням, фахівці рекомендують продовжувати звичайну експлуатацію смартфона ще протягом кількох днів. За цей період клей повинен підсохнути, але якщо цього не трапилося, найкраще звернутися до ремонтної майстерні для з’ясування всіх деталей проблеми.