Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт CUBOT J10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла CUBOT J10. У чому перевага цієї процедури?

  Заміна скла CUBOT J10 можлива без заміни дисплейного модуля, але тільки в тих випадках, коли цілісність матриці не порушена, зображення не спотворене і сенсор нормально реагує на дотики. Незважаючи на те, що верхня частина екрану CUBOT J10 виконана з якісного стійкого до подряпин скла, воно, на жаль, може розбитися при падінні. У разі несправності тачскрін потрібно повна заміна дисплейного модуля, але, якщо смартфон має тільки косметичний дефект, замінити можна тільки скло Cubot J10. Вартість цих двох процедур буде різною. Всі ціни на ремонт CUBOT J10 можна дізнатися на нашому сайті або відвідати будь-яку філію Сервісного центру «Ай-Яй-Яй».  

Швидка заміна екрану CUBOT J10

  Заміна екрану CUBOT J10 необхідна в тих випадках, коли немає можливості замінити саме скло. Якщо після падіння або іншого механічного впливу на екрані з'являються плями або смуги, заміна екрану стає обов'язковою. Зазвичай всі необхідні запчастини завжди є в наявності, а замінити дисплей CUBOT Ј10в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» можна всього за кілька годин.   ремонт CUBOT J10: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт CUBOT J10 в Києві

  Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» — один з найбільших в Україні. У Києві багато філій нашої компанії, але ми працюємо і по всій країні. Однією з наших особливостей є те, що ми ремонтуємо пристрої для жителів інших міст через Нову Пошту. Багато користувачів вже оцінили цю послугу і залишилися задоволені. Як це працює?  
  1. Для початку необхідно заповнити форму на сайті і відправити її нам.
  2. Після отримання вашого запиту на дану послугу з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей.
  3. Потім відправте пристрій нам на реквізити, що вам повідомить представник сервіс-центру. Вам не потрібно турбуватися про збереження вашого смартфона, так як він відправляється на юридичну особу. Відгуки про цю послугу ви можете прочитати на сайті.
  4. Після того, як телефон опиниться в руках наших майстрів, буде проведена ретельна діагностика для виявлення несправностей.
  5. Наступний крок-ремонт.
  6. Після дзвінка про закінчення ремонтних робіт телефон передається власнику.
  Оплата здійснюється карткою або післяплатою при доставці. Після завершення ремонту CUBOT J10 Ви отримаєте гарантію. Гарантія надається не тільки на виконані роботи, але і на встановлені деталі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту