Місто:
Мова:
Ремонт Cubot
Виберіть модель:

Заміна скла і екрану Cubot в сервісному центрі

У багатьох смартфонах заміна скла буде вигідніше для користувача, ніж заміна дисплейного модуля, але заміна скла Cubot в Києві не завжди може бути ефективною і вирішити всі проблеми, що виникли з пристроєм. Справа в тому, що механічне пошкодження, крім скла, може торкнутися і інші деталі смартфона, і виникають проблеми з його роботою. Якщо при передремонтної діагностики фахівці мережі Сервісного центру ай-яй-яй виявляють, що внутрішні компоненти не пошкоджені, замінюється тільки скло. При заміні скла важливо використовувати професійне обладнання та якісні запчастини для телефонів Cubot. Якісний ремонт телефонів Cubot в Києві оптимальними методами виконується інженерами сервісних центрів "ай-яй-яй", які постійно вивчають і впроваджують нові рішення для ремонтних робіт.  

Скільки триває заміна дисплея Cubot?

Якщо скло телефону пошкоджено і є порушення функціональності гаджета - фахівці замінять екран на телефоні Cubot. Необхідність таких робіт визначається при діагностиці перед ремонтом, але користувач може заздалегідь визначити, що потрібна заміна дисплейного модуля Cubot. В такому випадку після механічних пошкоджень на екрані з'являються спотворення зображення:
 1. вертикальні смуги,
 2. темна пляма,
 3. "мертві зони" сенсора.
При появі цих дефектів інженери сервіс-центру ай-яй-яй замінюють екран і також, за необхідності, виконують Інший ремонт відповідно до стану пристрою. Всі комплектуючі в наших сервісах в наявності, вам не доведеться довго чекати їх доставки, тому заміна екрану Cubot виконується всього за кілька годин.

Як замовити ремонт Cubot в сервісному центрі "Ай-яй-яй"?

Для того, щоб залишити заявку на ремонт Cubot і для отримання додаткової інформації про послуги сервісу, ціни і терміни ремонту достатньо зателефонувати нам або ж написати в онлайн-чаті на сайті. Ми працюємо кожен день, завжди на зв'язку і готові відповісти на всі ваші запитання!  
 • Заміна мікрофона на телефоні Cubot Співрозмовник при розмові погано вас чує? При розмові з вами співрозмовник скаржиться на сторонні звуки або хрипи? В такому випадку, швидше за все, на телефоні Cubot потрібна заміна мікрофона. Часто саме ця деталь виходити з ладу при ударах і падіннях телефону. Ремонт не займає багато часу. Як правило, це всього 3-4 години.
 
 •  Заміна скла камери на телефоні Cubot Якщо ви помітили, що камера не може нормально сфокусуватися або на фото видно помутніння – швидше за все, на телефоні Cubot потрібна заміна скла камера. Не обов'язково при таких пошкодження міняти всю камеру, переплачуючи чималу суму коштів. Відновити розбите скло камери можна набагато дешевше, при цьому ремонт триває всього за 3-4 години.
 
 • Заміна Динаміка на телефоні Cubot Динамік смартфона-досить чутлива його частина і він часто виходить з ладу при сильних ударах або падіннях пристрою. Ознаками того, що необхідна заміна Динаміка на телефоні Cubot, є хрипи, тихий звук або його повна відсутність. Ремонт не складний і зазвичай займає не багато часу, в середньому це 3-4 години.
 
 • Заміна роз'єму зарядки на телефоні Cubot Якщо під час зарядки смартфона у вас виникають труднощі, кабель постійно відходить або зовсім немає зарядка – можливо, на телефоні Cubot необхідна заміна роз'єму зарядки. Ця деталь має властивість зношуватися з часу користування смартфоном. Сам ремонт не важкий і триває близько 4-5 годин в залежності від моделі телефону і особливостей її конструкції.
 
 • Заміна заднього скла, кришки на телефоні Cubot Тріщини на корпусі смартфона-це не тільки неестетичний зовнішній вигляд, але і загроза його працездатності. Проникнення через тріщини вологи в смартфон можуть завдати йому значної шкоди і тому важливо вчасно замінити задню кришку на телефоні Cubot. Ремонт триває 3-4 години, в залежності від моделі і матеріалів виготовлення задньої панелі.
 
 • Заміна акумулятора на телефоні Cubot Якщо смартфон з часом став швидше розряджатися в результаті зносу батареї, повернути колишню автономність може заміна акумулятора на телефоні Cubot. Деградація батареї-природний процес, його не уникнути. Ремонт займає всього 3-4 години.
 
 • Заміна кнопки на телефоні Cubot Несправна клавіша може не реагувати на натискання або спрацьовувати мимовільно. Несправність усуне Заміна кнопки на телефоні Cubot, процедура передбачає розбір смартфона, демонтаж пошкодженої клавіші і установку нової, триває всього 3-4 години.
 
 • Розблокування телефону Cubot Розблокування телефону Cubot передбачена для відновлення доступу до функцій смартфона в разі втрати доступу до облікового запису Google. Так само ми допоможемо, якщо ви забули пароль для розблокування телефону.
 
 • Чистка телефону Cubot після води Щоб усунути несправності які Свиникли в слідстві попадання вологи всередину корпусу смартфона і попередити появу нових пошкоджень потрібна чистка телефону Cubot після води. Майстер проведе ретельну діагностику, визначить і замінить пошкоджені компоненти.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Cubot (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Cubot (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Cubot (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Cubot (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Cubot (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Cubot (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Cubot (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Cubot (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Cubot (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Cubot (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Cubot (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Cubot (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Cubot після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Cubot (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Cubot (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.